Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Milletvekilleri seçimi yerinde takip etti

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, İstanbul Büyükşehir Beled..

2

Image

Maganda kurbanları toprağa verildi

Afyonkarahisar'da bir kişinin kız isteme sırasında rastgele ateş açtıktan sonra yere indirdiği silahının kazara ateş alması sonucu yaşamını yitir..

3

Image

Oyuncak Müzesi’ne ziyaret

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Öztopbaş, Cuma Mahallesi’nde eskiden Hacı Osman çamaşırlığı olarak bil..

4

Image

4 yıllık bölüm kılavuza girdi

Dinar 4 Yıllık Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Endüstri Ürünleri Tasarımı Programı ile Sigortacılık ve Aktüerya Bilimleri programlar resmen terc..

5

Image

‘Bezelyemizi tanıtacağız’

Afyonkarahisar Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Veysel Gök, Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman ile birlikte ilçede ekimi yaygın olan ..

6

Image

Şehit Evran’ın silah arkadaşlarından ziyaret

Şırnak’ın İdil ilçesinde, güvenlik güçleriyle PKK’lı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Teğmen Şafak Evran’ın ailesi adına ..

7

Image

‘Ne dediysek yaptık yine yaparız’

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için Afyonkarahisar’dan vatandaşları uğurlayan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, “AK Parti’nin..

8

Image

Satranç Turnuvası

İscehisar ilçesinde DEMMER sponsorluğunda Satranç turnuvası düzenlendi. Demireller Dünya Köfte Et Tesisleri’nde yapılan turnuvaya Afyonkarahisar ..

9

Image

Akıllı ilaç için işbirliği yapılacak

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi kanser tedavisinde hedefe yönelik akıllı ilaçların geliştirilmesi için uluslararası iş birliğine haz..

10

Image

65 yaşında mezun oldu

Afyonkarahisar'da 65 yaşındaki emekli tarih öğretmeni Yaşar Engin, emekli olduktan 9 yıl sonra girdiği üniversite sınavında kazandığı Afyon Kocat..

11

Image

‘Ekonomik reformlar yapılmalı’

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Oda/Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’nde, meclis üyeleri il..

12

Image

Yaralı saksağan koruma altında

Sandıklı ilçesinde yol üzerinde yaralı halde bulunan saksağan, belediye ekiplerince tedavi ettirilerek korumaya alındı...

13

Image

Mermercilerden Ankara çıkarması

Afyonkarahisar’da doğaltaş sektöründe faaliyet gösteren iş adamları sektörün sıkıntılarına çözüm bulmak amacıyla Ankara’da temaslarda bulundu. ..

14

Image

Rektör Karakaş’a ziyaret

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, Bayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur’u makamında kabul etti...

15

Image

2.Ethem Tem Fotoğraf yarışması

Atatürk'ün Kocatepe'de çekilmiş dünyaca ünlü fotoğrafının da sahibi olan Ethem Tem, Afyonkarahisar Belediyesi ile Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD)..

16

Image

Özkara ailesinin acı günü

Brüksel Bölgesel Parlamentosu Milletvekili Emin Özkara’nın babası Mustafa Özkara, böbrek yetmezliği hastalığına bağlı olarak tedavi gördüğü hasta..

17

Image

Hakim ve savcılara veda yemeği

Dinar ilçesi Kaymakamı Selami Kapankaya, HSK tarafından başka yerlere atanan Dinar’daki hakim ve savcılara veda yemeği düzenledi. ..

‘Türkiye’yi Kokarçay’dan Akarçay haline getirdik’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Türkiye’yi Kokarçay’dan Akarçay haline getirdik’AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen milletvekili adaylarının tanıtım toplantısında konuşan Orman ve Su Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti iktidarında Türkiye’nin büyük atılımlar yaparak güçlü bir ülke haline geldiğini söyleyerek, “Eskiden Türkiye Kokarçay’dı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Akarçay haline getirdik. Şimdi bu yapılan hizmetlerin devamı gerekiyor. 24 Haziran seçimlerinden güçlü oylarla çıkmamız gerekiyor” diye konuştu.
  SİYASET    26.05.2018 10:11:42AK Parti İl başkanlığında Milletvekili aday tanıtım toplantısı düzenlendi. Yapılan toplantıda konuşan AK Parti İl Başkan Vekili Hüseyin Sezen, 24 Mayıs 2018 tarihinde Ankara’da yapılan aday tanıtım toplantısı sonrası Afyonkarahisar’da seçim startını verdiklerini söyleyerek, Bakan Eroğlu’nun hamiliğinde, milletvekili adaylarıyla, teşkilatlarla Afyonkarahisar’da 13.seçimden de zaferle ayrılacaklarını belirtti.

MİLLETVEKİLİ ADAYLARI KENDİLERİNİ TANITTI

Daha sonra AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayları İbrahim Ünlüer, Mehmet Zeybek, Rasime Kıpırtı Fedakar, İbrahim Yurdunuseven, Ali Özkaya birer konuşma yaparak kendilerini tanıttılar. AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Özkal’da gündeme ilişkin ve 24 Haziran seçimlerinin önemini dile getirdiği bir konuşma yaptı.

“TÜRKİYE NEREDEN NEREYE GELDİ”

Yapılan programda konuşan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 24 Haziran seçimlerinin önemine değindi geçmişte şimdikini kıyaslayarak, yapılan hizmetleri anlattı. Bakan Eroğlu: ‘Şu anda Cumhuriyet tarihinde ki en önemli seçim 24 Hazirandır. Türkiye tarihinde çok önemli badireler anlattı. Sadece bizim dönemimizde değil bizden öncede bu badirelerden geçildi. Adnan Menderesi biliyorsunuz idam sehpasına götürdüler. Turgut Özal’ı zehirlerdiler, Necmettin Erbakan’a Başbakanlık yapma müsaadesi vermediler. Ak Parti Türkiye’de en çok oyu almış bir partiyi kapatmaya çalıştılar. Türkiye çok kalkınmaya başlayınca IMF olan borcumuz da ödeyince bu dış güçler ne oluyor diye hemen Gezi hadiseleri akabinde kanlı, alçak 15 Temmuz Darbe Girişimini düzenlediler. Bunlar işgal girişimiydi, vatanımızı ele geçirmeye çalıştılar. Cumhurbaşkanımızın cesareti, Halkımızın kahramanlığı sayesinde bu darbe girişimine, darbe vuruldu. Bunlar yetmiyormuş gibi şimdi de Türkiye’nin güneyinde bir terör devleti kurmaya çalışıyor maksat bize rahatsızlık vermek. 15 Temmuz Darbe girişiminden sonra kimsenin beklemediği hayal edemediği yapamaz dediği şeyi yaptık. Biz Fırat Kalkanı Operasyonuyla bu ülkenin gücünü herkese gösterdik orada bir terör devleti kurmaya izin vermedik. Zeytin Dalı operasyonu da bu terör örgütlerinin belini kırdı. Tabi bundan en çok rahatsız olan kimler, bu terör örgütünü destekleyenler” ifadelerini kullandı.

“ŞİMDİ YENİ OYUN PEŞİNDELER”

Türkiye’yi diz çöktürmek için pek çok girişimin denendiğini ifade eden Eroğlu, “Herkesinde bildiği gibi birçok şey denendi bu ülkeye diz çöktürmek adına Gezi, 15 Temmuz ve Partimiz de kapatmaya çalıştılar. Baktılar bunlar tutmuyor şimdi yeni bir oyun peşine düştüler. Ekonomik olarak Türkiye’yi boğalım dolayısı ile AK Parti’yi de bu sayede düşürürüz düşüncesi içindeler. Cumhurbaşkanımız ve Sayın Bahçeli de durumu fark etti seçimlerde bu yüzden 24 Hazirana alındı. Milletimizin önünde bir sandık var bu seçim öyle sıradan bir seçim değil bu seçim İstiklal ve Devletimizin beka seçimidir” dedi.

‘ŞER’ İTTİFAK’I KURDULAR

Türkiye’nin gelişimini engellemek isteyenlerin şer ittifakını kurduğunu ifade eden Eroğlu, “Burada ittifakın amacı maksadı nedir diye sorsanız, cevabı aslında çok basit Türkiye gelişiyor, büyüyor. Geçmişi çok değil 2002’ye doğru geri gidelim Türkiye o zaman neredeydi şimdi nerede? Son 200 yıldan bu yana Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Osmanlı’yı düşündüğümüzde en güçlü ve en kudretli dönemini yaşıyor. Bunların hepsi sizler sayesinde halkımız sayesindedir. Recep Tayyip Erdoğan’ı önce Başbakan sonra da Cumhurbaşkanı yaptınız, inşallah 24 Haziran’da da Başkan yapacağız sizlerin oyları sayesinde. Milletimiz çöp dağlarını unutmaz, vatandaşlar su bulamadığı için gazozla tıraş olduklarını bilirim. Bu CHP zihniyetini en iyi bilen kişi benim, biz onların döneminde İSKİ’yi teslim aldığımız da batmış, soyulmuş ve iflas etmiş bir kurumdu. Bir çivi bile çakamamış üstüne 2.5 milyar dolarda borç bırakmıştı bunların zihniyeti budur” dedi.

“AFYONKARAHİSAR’I EGE’NİN PARLAYAN YILDIZI YAPTIK”

Türkiye’de en fazla yatırım yapılan yerlerden birisinin Afyonkarahisar olduğunu söyleyen Eroğlu, “Şu anda 20 milyar TL’yi aşmış durumdayız. Kardeşlerim bu hizmetlerin devamı şart. Ne demiştik Afyonkarahisar’ı Ege’nin parlayan yıldızı yapacağız demiştik. Yaptık mı? Yaptık. Şu anda Afyonkarahisar marka şehirlerle yarışır durumda. Kokarçay vardı. Türkiye’nin eski hali aynı Kokarçay gibiydi. Bizler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Kokarçay olan Türkiye’yi Akarçay haline getirdik. Sayın Cumhurbaşkanımıza 2.üniversitenin Afyonkarahisar’a gerekli olduğunu söylemiştim. Ona Türkiye’nin en iyi sağlık bilimleri üniversitesinin Afyonkarahisar olacağının sözünü verdim. 2 gün sonra aradı hayırlı olsun dedi. Yarın oranın da yeni tabelasını çakacağız, açılışını yapacağız. Bu hizmetlerin devamı gerekiyor. Bu nedenle bizlere destek verin. Bu seçim sadece Türkiye’nin değil gönül coğrafyamızdaki herkesin seçimidir” diye konuştu.>>>Alkan KURT  SİYASET    26.05.2018 10:11:42

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
24.06.2019
24.06.2019
24.06.2019
OZEL HABERLER