Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Bir kesimin kadrolu omurgasızları’
AK Parti haftalık basın toplantısında konuşan Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim, “ABD’li rahip Brunson’un alındığında ‘Bir papaz için Türkiye’..

2

Image

İşler’den Vali Tutulmaz’a ziyaret
Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Ankara Milletvekili Emrullah İşler Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti...

3

Image

MHP’li İGM üyeleri Bahçeli’yi ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Üyeleri MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiler. ..

4

Image

Özkaya ailesinin acı günü
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'nın vefat eden annesi Zeynep Özkaya, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde defnedildi. ..

5

Image

‘AK Parti’nin değirmenine su taşıyorlar’
DP Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, AK Parti’nin CHP üzerinden bir siyasi alan dizayn etme stratejisinin olduğunu savunara..

6

Image

Hamm’dan Başkan Çoban’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, kardeş şehir Hamm Belediyesi’nden gelen heyeti makamında kabul etti. Bir dizi çalışma ve temaslarda bulunmak üzere..

7

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

8

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

9

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

10

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

11

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

12

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

13

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

14

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

15

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

16

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

17

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

‘Türkiye’yi Kokarçay’dan Akarçay haline getirdik’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Türkiye’yi Kokarçay’dan Akarçay haline getirdik’AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen milletvekili adaylarının tanıtım toplantısında konuşan Orman ve Su Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti iktidarında Türkiye’nin büyük atılımlar yaparak güçlü bir ülke haline geldiğini söyleyerek, “Eskiden Türkiye Kokarçay’dı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Akarçay haline getirdik. Şimdi bu yapılan hizmetlerin devamı gerekiyor. 24 Haziran seçimlerinden güçlü oylarla çıkmamız gerekiyor” diye konuştu.
  SİYASET    26.05.2018 10:11:42AK Parti İl başkanlığında Milletvekili aday tanıtım toplantısı düzenlendi. Yapılan toplantıda konuşan AK Parti İl Başkan Vekili Hüseyin Sezen, 24 Mayıs 2018 tarihinde Ankara’da yapılan aday tanıtım toplantısı sonrası Afyonkarahisar’da seçim startını verdiklerini söyleyerek, Bakan Eroğlu’nun hamiliğinde, milletvekili adaylarıyla, teşkilatlarla Afyonkarahisar’da 13.seçimden de zaferle ayrılacaklarını belirtti.

MİLLETVEKİLİ ADAYLARI KENDİLERİNİ TANITTI

Daha sonra AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayları İbrahim Ünlüer, Mehmet Zeybek, Rasime Kıpırtı Fedakar, İbrahim Yurdunuseven, Ali Özkaya birer konuşma yaparak kendilerini tanıttılar. AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Özkal’da gündeme ilişkin ve 24 Haziran seçimlerinin önemini dile getirdiği bir konuşma yaptı.

“TÜRKİYE NEREDEN NEREYE GELDİ”

Yapılan programda konuşan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 24 Haziran seçimlerinin önemine değindi geçmişte şimdikini kıyaslayarak, yapılan hizmetleri anlattı. Bakan Eroğlu: ‘Şu anda Cumhuriyet tarihinde ki en önemli seçim 24 Hazirandır. Türkiye tarihinde çok önemli badireler anlattı. Sadece bizim dönemimizde değil bizden öncede bu badirelerden geçildi. Adnan Menderesi biliyorsunuz idam sehpasına götürdüler. Turgut Özal’ı zehirlerdiler, Necmettin Erbakan’a Başbakanlık yapma müsaadesi vermediler. Ak Parti Türkiye’de en çok oyu almış bir partiyi kapatmaya çalıştılar. Türkiye çok kalkınmaya başlayınca IMF olan borcumuz da ödeyince bu dış güçler ne oluyor diye hemen Gezi hadiseleri akabinde kanlı, alçak 15 Temmuz Darbe Girişimini düzenlediler. Bunlar işgal girişimiydi, vatanımızı ele geçirmeye çalıştılar. Cumhurbaşkanımızın cesareti, Halkımızın kahramanlığı sayesinde bu darbe girişimine, darbe vuruldu. Bunlar yetmiyormuş gibi şimdi de Türkiye’nin güneyinde bir terör devleti kurmaya çalışıyor maksat bize rahatsızlık vermek. 15 Temmuz Darbe girişiminden sonra kimsenin beklemediği hayal edemediği yapamaz dediği şeyi yaptık. Biz Fırat Kalkanı Operasyonuyla bu ülkenin gücünü herkese gösterdik orada bir terör devleti kurmaya izin vermedik. Zeytin Dalı operasyonu da bu terör örgütlerinin belini kırdı. Tabi bundan en çok rahatsız olan kimler, bu terör örgütünü destekleyenler” ifadelerini kullandı.

“ŞİMDİ YENİ OYUN PEŞİNDELER”

Türkiye’yi diz çöktürmek için pek çok girişimin denendiğini ifade eden Eroğlu, “Herkesinde bildiği gibi birçok şey denendi bu ülkeye diz çöktürmek adına Gezi, 15 Temmuz ve Partimiz de kapatmaya çalıştılar. Baktılar bunlar tutmuyor şimdi yeni bir oyun peşine düştüler. Ekonomik olarak Türkiye’yi boğalım dolayısı ile AK Parti’yi de bu sayede düşürürüz düşüncesi içindeler. Cumhurbaşkanımız ve Sayın Bahçeli de durumu fark etti seçimlerde bu yüzden 24 Hazirana alındı. Milletimizin önünde bir sandık var bu seçim öyle sıradan bir seçim değil bu seçim İstiklal ve Devletimizin beka seçimidir” dedi.

‘ŞER’ İTTİFAK’I KURDULAR

Türkiye’nin gelişimini engellemek isteyenlerin şer ittifakını kurduğunu ifade eden Eroğlu, “Burada ittifakın amacı maksadı nedir diye sorsanız, cevabı aslında çok basit Türkiye gelişiyor, büyüyor. Geçmişi çok değil 2002’ye doğru geri gidelim Türkiye o zaman neredeydi şimdi nerede? Son 200 yıldan bu yana Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Osmanlı’yı düşündüğümüzde en güçlü ve en kudretli dönemini yaşıyor. Bunların hepsi sizler sayesinde halkımız sayesindedir. Recep Tayyip Erdoğan’ı önce Başbakan sonra da Cumhurbaşkanı yaptınız, inşallah 24 Haziran’da da Başkan yapacağız sizlerin oyları sayesinde. Milletimiz çöp dağlarını unutmaz, vatandaşlar su bulamadığı için gazozla tıraş olduklarını bilirim. Bu CHP zihniyetini en iyi bilen kişi benim, biz onların döneminde İSKİ’yi teslim aldığımız da batmış, soyulmuş ve iflas etmiş bir kurumdu. Bir çivi bile çakamamış üstüne 2.5 milyar dolarda borç bırakmıştı bunların zihniyeti budur” dedi.

“AFYONKARAHİSAR’I EGE’NİN PARLAYAN YILDIZI YAPTIK”

Türkiye’de en fazla yatırım yapılan yerlerden birisinin Afyonkarahisar olduğunu söyleyen Eroğlu, “Şu anda 20 milyar TL’yi aşmış durumdayız. Kardeşlerim bu hizmetlerin devamı şart. Ne demiştik Afyonkarahisar’ı Ege’nin parlayan yıldızı yapacağız demiştik. Yaptık mı? Yaptık. Şu anda Afyonkarahisar marka şehirlerle yarışır durumda. Kokarçay vardı. Türkiye’nin eski hali aynı Kokarçay gibiydi. Bizler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Kokarçay olan Türkiye’yi Akarçay haline getirdik. Sayın Cumhurbaşkanımıza 2.üniversitenin Afyonkarahisar’a gerekli olduğunu söylemiştim. Ona Türkiye’nin en iyi sağlık bilimleri üniversitesinin Afyonkarahisar olacağının sözünü verdim. 2 gün sonra aradı hayırlı olsun dedi. Yarın oranın da yeni tabelasını çakacağız, açılışını yapacağız. Bu hizmetlerin devamı gerekiyor. Bu nedenle bizlere destek verin. Bu seçim sadece Türkiye’nin değil gönül coğrafyamızdaki herkesin seçimidir” diye konuştu.>>>Alkan KURT  SİYASET    26.05.2018 10:11:42

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
17.10.2018
17.10.2018
17.10.2018
OZEL HABERLER