Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

2

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

3

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

4

Image

‘Geçici öğreticilere kadro verilmeli’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan geçici Kur’an Kursu öğreticilerine kadro verilmesini i..

5

Image

‘Projelerin seçimi olacak’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

6

Image

Sendikacılardan teşekkür ziyareti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Afyonkarahisar İl Temsilciliği’ne bağlı sendika başkanlarını makamınd..

7

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

8

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

9

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

10

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

11

Image

“İPİ GÖĞÜSLEYECEĞİZ”
Kanal 3 Ana Haber Bülteni’nde yerel seçimler konusunda önemli açıklamalarda bulunan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Fatih kardeşimiz g..

12

Image

Atık bilgilendirmesi
Ambalaj Atıkları Geri Kazanım Projesi kapsamında Çevre Hizmetleri Birliği, ÇEVKO vakfı ile Çağdaş ve Gültekin Ambalaj Atıkları Toplama ve Ayırma Tesis..

13

Image

Köksal’dan bakanlara soru önergesi
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye, ABD’li bir firma tarafından üretilen kans..

14

Image

‘Kentimiz emin insanların yaşadığı yerdir’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’ın tarih boyunca güvenilir insanların yaşadığı yer olarak bilindiğini ifad..

15

Image

‘Sevgi ve hoşgörü ile yürüyeceğiz’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’a, Türkiye’ye örnek olmuş bir basın birlikteliğini ziyaret ederek seçi..

16

Image

‘Zafere ulaşacağız’
Organize Sanayi Bölgesi’nde işçilerle bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, 31 Mart gecesi ..

17

Image

Başkan Çoban Koçak’ı ağırladı

Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığı ve Rektör Vekilliği görevini sürdüren, kısa süre önce ise Okan Üniversitesi rektörlük görevine atanan..

‘Türkiye’yi Kokarçay’dan Akarçay haline getirdik’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Türkiye’yi Kokarçay’dan Akarçay haline getirdik’AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen milletvekili adaylarının tanıtım toplantısında konuşan Orman ve Su Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti iktidarında Türkiye’nin büyük atılımlar yaparak güçlü bir ülke haline geldiğini söyleyerek, “Eskiden Türkiye Kokarçay’dı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Akarçay haline getirdik. Şimdi bu yapılan hizmetlerin devamı gerekiyor. 24 Haziran seçimlerinden güçlü oylarla çıkmamız gerekiyor” diye konuştu.
  SİYASET    26.05.2018 10:11:42AK Parti İl başkanlığında Milletvekili aday tanıtım toplantısı düzenlendi. Yapılan toplantıda konuşan AK Parti İl Başkan Vekili Hüseyin Sezen, 24 Mayıs 2018 tarihinde Ankara’da yapılan aday tanıtım toplantısı sonrası Afyonkarahisar’da seçim startını verdiklerini söyleyerek, Bakan Eroğlu’nun hamiliğinde, milletvekili adaylarıyla, teşkilatlarla Afyonkarahisar’da 13.seçimden de zaferle ayrılacaklarını belirtti.

MİLLETVEKİLİ ADAYLARI KENDİLERİNİ TANITTI

Daha sonra AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayları İbrahim Ünlüer, Mehmet Zeybek, Rasime Kıpırtı Fedakar, İbrahim Yurdunuseven, Ali Özkaya birer konuşma yaparak kendilerini tanıttılar. AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Özkal’da gündeme ilişkin ve 24 Haziran seçimlerinin önemini dile getirdiği bir konuşma yaptı.

“TÜRKİYE NEREDEN NEREYE GELDİ”

Yapılan programda konuşan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 24 Haziran seçimlerinin önemine değindi geçmişte şimdikini kıyaslayarak, yapılan hizmetleri anlattı. Bakan Eroğlu: ‘Şu anda Cumhuriyet tarihinde ki en önemli seçim 24 Hazirandır. Türkiye tarihinde çok önemli badireler anlattı. Sadece bizim dönemimizde değil bizden öncede bu badirelerden geçildi. Adnan Menderesi biliyorsunuz idam sehpasına götürdüler. Turgut Özal’ı zehirlerdiler, Necmettin Erbakan’a Başbakanlık yapma müsaadesi vermediler. Ak Parti Türkiye’de en çok oyu almış bir partiyi kapatmaya çalıştılar. Türkiye çok kalkınmaya başlayınca IMF olan borcumuz da ödeyince bu dış güçler ne oluyor diye hemen Gezi hadiseleri akabinde kanlı, alçak 15 Temmuz Darbe Girişimini düzenlediler. Bunlar işgal girişimiydi, vatanımızı ele geçirmeye çalıştılar. Cumhurbaşkanımızın cesareti, Halkımızın kahramanlığı sayesinde bu darbe girişimine, darbe vuruldu. Bunlar yetmiyormuş gibi şimdi de Türkiye’nin güneyinde bir terör devleti kurmaya çalışıyor maksat bize rahatsızlık vermek. 15 Temmuz Darbe girişiminden sonra kimsenin beklemediği hayal edemediği yapamaz dediği şeyi yaptık. Biz Fırat Kalkanı Operasyonuyla bu ülkenin gücünü herkese gösterdik orada bir terör devleti kurmaya izin vermedik. Zeytin Dalı operasyonu da bu terör örgütlerinin belini kırdı. Tabi bundan en çok rahatsız olan kimler, bu terör örgütünü destekleyenler” ifadelerini kullandı.

“ŞİMDİ YENİ OYUN PEŞİNDELER”

Türkiye’yi diz çöktürmek için pek çok girişimin denendiğini ifade eden Eroğlu, “Herkesinde bildiği gibi birçok şey denendi bu ülkeye diz çöktürmek adına Gezi, 15 Temmuz ve Partimiz de kapatmaya çalıştılar. Baktılar bunlar tutmuyor şimdi yeni bir oyun peşine düştüler. Ekonomik olarak Türkiye’yi boğalım dolayısı ile AK Parti’yi de bu sayede düşürürüz düşüncesi içindeler. Cumhurbaşkanımız ve Sayın Bahçeli de durumu fark etti seçimlerde bu yüzden 24 Hazirana alındı. Milletimizin önünde bir sandık var bu seçim öyle sıradan bir seçim değil bu seçim İstiklal ve Devletimizin beka seçimidir” dedi.

‘ŞER’ İTTİFAK’I KURDULAR

Türkiye’nin gelişimini engellemek isteyenlerin şer ittifakını kurduğunu ifade eden Eroğlu, “Burada ittifakın amacı maksadı nedir diye sorsanız, cevabı aslında çok basit Türkiye gelişiyor, büyüyor. Geçmişi çok değil 2002’ye doğru geri gidelim Türkiye o zaman neredeydi şimdi nerede? Son 200 yıldan bu yana Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Osmanlı’yı düşündüğümüzde en güçlü ve en kudretli dönemini yaşıyor. Bunların hepsi sizler sayesinde halkımız sayesindedir. Recep Tayyip Erdoğan’ı önce Başbakan sonra da Cumhurbaşkanı yaptınız, inşallah 24 Haziran’da da Başkan yapacağız sizlerin oyları sayesinde. Milletimiz çöp dağlarını unutmaz, vatandaşlar su bulamadığı için gazozla tıraş olduklarını bilirim. Bu CHP zihniyetini en iyi bilen kişi benim, biz onların döneminde İSKİ’yi teslim aldığımız da batmış, soyulmuş ve iflas etmiş bir kurumdu. Bir çivi bile çakamamış üstüne 2.5 milyar dolarda borç bırakmıştı bunların zihniyeti budur” dedi.

“AFYONKARAHİSAR’I EGE’NİN PARLAYAN YILDIZI YAPTIK”

Türkiye’de en fazla yatırım yapılan yerlerden birisinin Afyonkarahisar olduğunu söyleyen Eroğlu, “Şu anda 20 milyar TL’yi aşmış durumdayız. Kardeşlerim bu hizmetlerin devamı şart. Ne demiştik Afyonkarahisar’ı Ege’nin parlayan yıldızı yapacağız demiştik. Yaptık mı? Yaptık. Şu anda Afyonkarahisar marka şehirlerle yarışır durumda. Kokarçay vardı. Türkiye’nin eski hali aynı Kokarçay gibiydi. Bizler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Kokarçay olan Türkiye’yi Akarçay haline getirdik. Sayın Cumhurbaşkanımıza 2.üniversitenin Afyonkarahisar’a gerekli olduğunu söylemiştim. Ona Türkiye’nin en iyi sağlık bilimleri üniversitesinin Afyonkarahisar olacağının sözünü verdim. 2 gün sonra aradı hayırlı olsun dedi. Yarın oranın da yeni tabelasını çakacağız, açılışını yapacağız. Bu hizmetlerin devamı gerekiyor. Bu nedenle bizlere destek verin. Bu seçim sadece Türkiye’nin değil gönül coğrafyamızdaki herkesin seçimidir” diye konuştu.>>>Alkan KURT  SİYASET    26.05.2018 10:11:42

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.12.2018
14.12.2018
14.12.2018
OZEL HABERLER