Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Zafere inanmış kişileriz’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı, Belediye Meclis ve İl Genel Meclis üyesi adaylarıyla birlikte tanışma toplantısı düzenlendi. Tanı..

2

Image

Rektör Solak’a ziyaret
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Dinar ilçesi Tatarlı beldesinde yer alan ve AKÜ daire başkanlıklarının çabasıyla bi..

3

Image

Yargı yöneticilerinden ziyaret
Yargı yöneticileri, Vali Mustafa Tutulmaz'a ziyarette bulundu...

4

Image

‘Erenler Afyon’un vitrini’
Erenler Mahallesi’nde bir iş yerinin açılışına katılan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Erenler Mahallesi’nin Afyonkarahisar’..

5

Image

‘Gönül Belediyeciliği yapmaya geliyoruz’

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Dörtyol Mahallesi Gazeteciler Sitesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Burada büyük ilgi gören Zey..

6

Image

Özkul’dan Başkan Çoban’a hediye

Eğitimci- Yazar Lokman Özkul, üçüncü kitabı olan ‘İnsanlığın Kavgası Habil Kabil’ isimli eseri imzalayarak Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a h..

7

Image

‘Ülkemizin yararına olacak her işe varız’

Eğitim-Bir-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’i ziyaret etti. Arslan, 5600 üye ile Eğitim-Bir-Sen..

8

Image

‘Derneğimizi daha yükseğe taşıyacağız’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyon Yörükler Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği yönetimini kabul etti...

9

Image

‘Emirdağ’da destan yazacağız’
AK Parti Emirdağ Belediye Başkan Adayı Serkan Koyuncu, ilçe için hayati önem taşıyan 56 projesini çok yakında açıklıyor. Orman ve Su İşleri eski Bak..

10

Image

‘Başkanımız büyük destek verdi’

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Oğuz Boyu Yörükler Türkmen Derneğini makamında kabul etti. Kabulde konuşan Dernek Başkanı Şaki..

11

Image

Ulaşım sorunları masaya yatırıldı

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Yalova Üniversitesi bünyesinde kurulan Türkiye..

12

Image

‘Ulaşıma dair sorun kalmayacak’

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, ilimizde faaliyet gösteren şehir içi minibüs hattı durak başkanları ile bir araya geldi. Esnafın talep ve ..

13

Image

Belediyeden eğitime destek
Sosyal Belediyecilik alanında büyük hizmetlere imza atan Afyonkarahisar Belediyesi, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize tarihinin en önemli eğ..

14

Image

‘Huzurlu ve gelişmiş bir Afyon oluşturacağız’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinka..

15

Image

‘İGM’de grup kurmak istiyoruz’
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Nevzat Ercan, İGM üye adaylarını be..

16

Image

‘Afyon’a ilkleri yaşayacağız’

Mahalle toplantılarına hız kesmeden devam eden İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Harb-İş Mahallesi sakinleri ile b..

17

Image

Çetinkaya anılacak

Afyonkarahisarlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından vefatının 70’inci yıldönümünde büyük devlet adamı merhum Ali Çetinkaya için anma ..

‘Türkiye’yi Kokarçay’dan Akarçay haline getirdik’ | Gazete3.com.tr
Image

‘Türkiye’yi Kokarçay’dan Akarçay haline getirdik’AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen milletvekili adaylarının tanıtım toplantısında konuşan Orman ve Su Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, AK Parti iktidarında Türkiye’nin büyük atılımlar yaparak güçlü bir ülke haline geldiğini söyleyerek, “Eskiden Türkiye Kokarçay’dı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Akarçay haline getirdik. Şimdi bu yapılan hizmetlerin devamı gerekiyor. 24 Haziran seçimlerinden güçlü oylarla çıkmamız gerekiyor” diye konuştu.
  SİYASET    26.05.2018 10:11:42AK Parti İl başkanlığında Milletvekili aday tanıtım toplantısı düzenlendi. Yapılan toplantıda konuşan AK Parti İl Başkan Vekili Hüseyin Sezen, 24 Mayıs 2018 tarihinde Ankara’da yapılan aday tanıtım toplantısı sonrası Afyonkarahisar’da seçim startını verdiklerini söyleyerek, Bakan Eroğlu’nun hamiliğinde, milletvekili adaylarıyla, teşkilatlarla Afyonkarahisar’da 13.seçimden de zaferle ayrılacaklarını belirtti.

MİLLETVEKİLİ ADAYLARI KENDİLERİNİ TANITTI

Daha sonra AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayları İbrahim Ünlüer, Mehmet Zeybek, Rasime Kıpırtı Fedakar, İbrahim Yurdunuseven, Ali Özkaya birer konuşma yaparak kendilerini tanıttılar. AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Özkal’da gündeme ilişkin ve 24 Haziran seçimlerinin önemini dile getirdiği bir konuşma yaptı.

“TÜRKİYE NEREDEN NEREYE GELDİ”

Yapılan programda konuşan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 24 Haziran seçimlerinin önemine değindi geçmişte şimdikini kıyaslayarak, yapılan hizmetleri anlattı. Bakan Eroğlu: ‘Şu anda Cumhuriyet tarihinde ki en önemli seçim 24 Hazirandır. Türkiye tarihinde çok önemli badireler anlattı. Sadece bizim dönemimizde değil bizden öncede bu badirelerden geçildi. Adnan Menderesi biliyorsunuz idam sehpasına götürdüler. Turgut Özal’ı zehirlerdiler, Necmettin Erbakan’a Başbakanlık yapma müsaadesi vermediler. Ak Parti Türkiye’de en çok oyu almış bir partiyi kapatmaya çalıştılar. Türkiye çok kalkınmaya başlayınca IMF olan borcumuz da ödeyince bu dış güçler ne oluyor diye hemen Gezi hadiseleri akabinde kanlı, alçak 15 Temmuz Darbe Girişimini düzenlediler. Bunlar işgal girişimiydi, vatanımızı ele geçirmeye çalıştılar. Cumhurbaşkanımızın cesareti, Halkımızın kahramanlığı sayesinde bu darbe girişimine, darbe vuruldu. Bunlar yetmiyormuş gibi şimdi de Türkiye’nin güneyinde bir terör devleti kurmaya çalışıyor maksat bize rahatsızlık vermek. 15 Temmuz Darbe girişiminden sonra kimsenin beklemediği hayal edemediği yapamaz dediği şeyi yaptık. Biz Fırat Kalkanı Operasyonuyla bu ülkenin gücünü herkese gösterdik orada bir terör devleti kurmaya izin vermedik. Zeytin Dalı operasyonu da bu terör örgütlerinin belini kırdı. Tabi bundan en çok rahatsız olan kimler, bu terör örgütünü destekleyenler” ifadelerini kullandı.

“ŞİMDİ YENİ OYUN PEŞİNDELER”

Türkiye’yi diz çöktürmek için pek çok girişimin denendiğini ifade eden Eroğlu, “Herkesinde bildiği gibi birçok şey denendi bu ülkeye diz çöktürmek adına Gezi, 15 Temmuz ve Partimiz de kapatmaya çalıştılar. Baktılar bunlar tutmuyor şimdi yeni bir oyun peşine düştüler. Ekonomik olarak Türkiye’yi boğalım dolayısı ile AK Parti’yi de bu sayede düşürürüz düşüncesi içindeler. Cumhurbaşkanımız ve Sayın Bahçeli de durumu fark etti seçimlerde bu yüzden 24 Hazirana alındı. Milletimizin önünde bir sandık var bu seçim öyle sıradan bir seçim değil bu seçim İstiklal ve Devletimizin beka seçimidir” dedi.

‘ŞER’ İTTİFAK’I KURDULAR

Türkiye’nin gelişimini engellemek isteyenlerin şer ittifakını kurduğunu ifade eden Eroğlu, “Burada ittifakın amacı maksadı nedir diye sorsanız, cevabı aslında çok basit Türkiye gelişiyor, büyüyor. Geçmişi çok değil 2002’ye doğru geri gidelim Türkiye o zaman neredeydi şimdi nerede? Son 200 yıldan bu yana Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Osmanlı’yı düşündüğümüzde en güçlü ve en kudretli dönemini yaşıyor. Bunların hepsi sizler sayesinde halkımız sayesindedir. Recep Tayyip Erdoğan’ı önce Başbakan sonra da Cumhurbaşkanı yaptınız, inşallah 24 Haziran’da da Başkan yapacağız sizlerin oyları sayesinde. Milletimiz çöp dağlarını unutmaz, vatandaşlar su bulamadığı için gazozla tıraş olduklarını bilirim. Bu CHP zihniyetini en iyi bilen kişi benim, biz onların döneminde İSKİ’yi teslim aldığımız da batmış, soyulmuş ve iflas etmiş bir kurumdu. Bir çivi bile çakamamış üstüne 2.5 milyar dolarda borç bırakmıştı bunların zihniyeti budur” dedi.

“AFYONKARAHİSAR’I EGE’NİN PARLAYAN YILDIZI YAPTIK”

Türkiye’de en fazla yatırım yapılan yerlerden birisinin Afyonkarahisar olduğunu söyleyen Eroğlu, “Şu anda 20 milyar TL’yi aşmış durumdayız. Kardeşlerim bu hizmetlerin devamı şart. Ne demiştik Afyonkarahisar’ı Ege’nin parlayan yıldızı yapacağız demiştik. Yaptık mı? Yaptık. Şu anda Afyonkarahisar marka şehirlerle yarışır durumda. Kokarçay vardı. Türkiye’nin eski hali aynı Kokarçay gibiydi. Bizler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Kokarçay olan Türkiye’yi Akarçay haline getirdik. Sayın Cumhurbaşkanımıza 2.üniversitenin Afyonkarahisar’a gerekli olduğunu söylemiştim. Ona Türkiye’nin en iyi sağlık bilimleri üniversitesinin Afyonkarahisar olacağının sözünü verdim. 2 gün sonra aradı hayırlı olsun dedi. Yarın oranın da yeni tabelasını çakacağız, açılışını yapacağız. Bu hizmetlerin devamı gerekiyor. Bu nedenle bizlere destek verin. Bu seçim sadece Türkiye’nin değil gönül coğrafyamızdaki herkesin seçimidir” diye konuştu.>>>Alkan KURT  SİYASET    26.05.2018 10:11:42

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.02.2019
23.02.2019
23.02.2019
OZEL HABERLER