Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Her zaman yanlarında olacağız’

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi Piyade Uzman Çavuş İsmail Kumartaşlı, Dinar Belediye ..

2

Image

‘Eğitimdeki kaliteyi arttırmak istiyoruz’

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret eden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Türkiye’nin eğitim sistemindeki kalitenin artması için gay..

3

Image

‘Yatırımcılara kolaylık sağlayacağız’

TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu’nu ağırlayan Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, ilçede kurulacak olan Organize Sanayi Bölgesi..

4

Image

‘Ticarette geriye gitmeyelim’

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye-Birleşik Krallık arasındaki ticari ilişkinin yönünün ciddi bir belirsizlik içinde olduğuna dikkati çek..

5

Image

Yüzde 30 indirim

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü tarafından alınan kararla Afyonkarahisar’ın yöresel değerleri arasında yer alan kiraz ve vişne gönderilerine yüzd..

6

Image

Rektör Karakaş konuklarını ağırladı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, İlim Yayma Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Zenkin v..

7

Image

Bakan Selçuk’tan belediyeye ziyaret

Bir dizi toplantı ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti...

8

Image

Afyonkarahisar Almanya’da tanıtılacak

Dünya genelinde 80 ülkede canlı, toplam 180 ülkede yayınlanan Dünya Motokros Şampiyonası'nın (MXGP of TURKEY) Türkiye etabı ve Afyonkarahisar tan..

9

Image

‘Sıkıntıları iyi analiz etmeliyiz’

Afyonkarahisar’da düzenlenen İl Milli Eğitim Müdürleri Koordinasyon Toplantısında konuşan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, tatil dönemini değerle..

10

Image

AB Projesi’nin açılışı yapılacak
ATSO'nun yaptığı ve AB’den hibe almaya hak kazanan “KOBİ Hastanesi ve Avrupa ağı” AB Projesi’nin basın toplantısı ve açılış konferansı bugün saat 09.0..

11

Image

Yol yapımları devam ediyor

Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince doğal gaz çalışmalarının tahrip ettiği yollarda başlatılan tamir ve düzenleme çalışmaları aralı..

12

Image

Başkan Çöl’e önemli görev

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Bursa’da düzenlenen Sağlıklı Kentler Birliği Toplantısı’nda Birlik Encümen üyesi seçildi.
..

13

Image

Satranç turnuvası düzenlenecek
İscehisar'da DEMMER sponsorluğunda Demireller Dünya Köfte Et Tesislerinde 23 Haziran Pazar günü saat 18.00’de İscehisar Kaymakamlığı 6.Geleneksel Elo ..

14

Image

‘İyi işler yapacağız’

İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, yeni yapılan yerel seçimlerin ardından görevlerine başlayan Afyonkarahisar Merkeze bağlı köy muhtarla..

15

Image

‘Suriyelileri geri göndereceğiz’
İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından haftalık olağan basın toplantısı düzenlendi. İl Başkanı Mehmet İnkaya, toplantıda gündeme ilişkin olarak açıklamala..

16

Image

Köylere ziyaretler devam ediyor

İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban ve Meclis Üyeleri Anıtkaya Köyünde incelemelerde bulundu...

17

Image

Akdağ’a mini market

İşletmesi Sandıklı Belediyesi tarafından yapılan Akdağ Tabiat Parkında, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için Belediye Başkanı Must..

‘SEÇİME HAZIRIZ’ | Gazete3.com.tr
Image

‘SEÇİME HAZIRIZ’


Saadet Partisi İl Başkanlığı tarafından yapılan haftalık olağan basın toplantısında konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, saadet Partisi olarak seçime hazır olduklarını söyledi.
  SİYASET    27.04.2018 09:36:37


Saadet Partisi İl Başkanlığı her hafta düzenlediği basın toplantılarına bir yenisini daha ekledi. Toplantıda İl Başkanı Adnan Şenel’in gündeminde erken seçim yer alırken, seçimlerle ilgili olarak partisinin yaptığı, yapacağı çalışmaları anlattı. Şenel, Saadet Partisi’nin seçime hazırlıklı olduğunu belirterek, “Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu ve Genel Merkezimiz en güzel neticeyi almak için siyasi partilerle ve siyasilerle görüşmeler yapmaktadır. Seçim planımızı ve Cumhurbaşkanı adayımızı öğrenmek için tüm Türkiye merakla beklemektedir ve yakında açıklayacağız. Siyasi atmosfer bundan bir sene öncesine göre çok değişti. Milletimiz bizim sözlerimize, fikirlerimize ülkenin içine sürüklendiği problemlere çözüm yollarımıza kulak kabartmaya başladı. Bugüne kadar bize selam vermeye imtina edenler şimdi size oy vereceğiz diyorlar. Hükümet bunu gördüğü için bu alakadan destekten dolayı alel acele seçim kararı aldı. Bizim seçime hazırlığımız var. Çok kısa zamanda önemli adımlar atarak milletimize ulaşacağız. İktidarın karşında yüreğini kopartan, dizlerini titreten tek parti Saadet Partisidir. Bunun nedeni ise siyasi sahnede bulunan partiler toplumun yapısını belli sınırlar içerisinde sıkıştırmıştır. İktidarda bu havadan faydalanarak ülkeyi kutuplaştırıyor. İktidarın tek derdi tek gayesi seçimi kazanayım gerisi önemli değil zihniyetidir” ifadelerini kullandı.

“80 MİLYON KARDEŞİZ, AYDINLIĞA HEP BERABER ÇIKACAĞIZ”

Yaşanabilir bir Türkiye’nin oluşturulmasında Saadet Partisi’nin önemli rol oynayacağını belirten İenel, “Yaşanılabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye hep birlikte özveriyle sevgi ve saygıyı önceleyebilmek çalışmak gerekiyor. Bugünkü heyecanımıza kardeşlik ve gelecek hayalimizi ele alarak çalışmakla yükümlüyüz. Bizler Fitreye muhtaç edilen 6 milyon asgari ücretlinin, yoksulluğa itilen memurun, adalet bekleyen insanlarımızın emeğinin karşılığını arayan emeklilerimizin ve ülkemizin geleceği için çalışan 80 milyon insanımız, kardeşliğini test etmek üzere hep birlikte çalışacağız. Unutulmamalıdır ki, Sayın Erbakan Hocamızın söylediği gibi Milli Görüş’ün tek temsilcisi Saadet Partisi milletimizi uyandırmayı başardı. Bu sebepler bizler hep beraber 80 milyonun bir arada yaşadığını hatırlatıyor ve diyoruz ki nice insanımız dün uzlaşamadığı nice meseleler üzerinde bugün bir kez daha Milli Görüş’le uzlaşmayı hep birlikte konuşmayı, yaşamayı tercih ediyor” dedi.

  SİYASET    27.04.2018 09:36:37

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.06.2019
20.06.2019
20.06.2019
OZEL HABERLER