Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

2

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

3

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

4

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

5

Image

“İPİ GÖĞÜSLEYECEĞİZ”
Kanal 3 Ana Haber Bülteni’nde yerel seçimler konusunda önemli açıklamalarda bulunan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Fatih kardeşimiz g..

6

Image

Atık bilgilendirmesi
Ambalaj Atıkları Geri Kazanım Projesi kapsamında Çevre Hizmetleri Birliği, ÇEVKO vakfı ile Çağdaş ve Gültekin Ambalaj Atıkları Toplama ve Ayırma Tesis..

7

Image

Köksal’dan bakanlara soru önergesi
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye, ABD’li bir firma tarafından üretilen kans..

8

Image

‘Kentimiz emin insanların yaşadığı yerdir’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’ın tarih boyunca güvenilir insanların yaşadığı yer olarak bilindiğini ifad..

9

Image

‘Sevgi ve hoşgörü ile yürüyeceğiz’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’a, Türkiye’ye örnek olmuş bir basın birlikteliğini ziyaret ederek seçi..

10

Image

‘Zafere ulaşacağız’
Organize Sanayi Bölgesi’nde işçilerle bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, 31 Mart gecesi ..

11

Image

Başkan Çoban Koçak’ı ağırladı

Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığı ve Rektör Vekilliği görevini sürdüren, kısa süre önce ise Okan Üniversitesi rektörlük görevine atanan..

12

Image

Başkan Çoban’dan Arslan’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulun ardından Eğitim-Bir- Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Başkanlığına seçilen..

13

Image

‘Afyon spor branşlarında şaha kalktı’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, hakem camiasını ağırladı. İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman Güneş, uzun yıllar sporun içinde olmasına karşın son 10..

14

Image

‘Memur kadrolarına geçirilmeliler’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Başkanlığ..

15

Image

MHP ‘Çetinkaya’ dedi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı belirlendi...

16

Image

‘Herhangi bir ittifak söz konusu değil’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Çay ilçe teşkilatını ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. ..

17

Image

Afyon’a hizmet etmek benim için şereftir’

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’da vatandaşlara seslendi. Koçak, Afyonkarahisar’a hizmet etmenin kend..

‘SEÇİME HAZIRIZ’ | Gazete3.com.tr
Image

‘SEÇİME HAZIRIZ’


Saadet Partisi İl Başkanlığı tarafından yapılan haftalık olağan basın toplantısında konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, saadet Partisi olarak seçime hazır olduklarını söyledi.
  SİYASET    27.04.2018 09:36:37


Saadet Partisi İl Başkanlığı her hafta düzenlediği basın toplantılarına bir yenisini daha ekledi. Toplantıda İl Başkanı Adnan Şenel’in gündeminde erken seçim yer alırken, seçimlerle ilgili olarak partisinin yaptığı, yapacağı çalışmaları anlattı. Şenel, Saadet Partisi’nin seçime hazırlıklı olduğunu belirterek, “Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu ve Genel Merkezimiz en güzel neticeyi almak için siyasi partilerle ve siyasilerle görüşmeler yapmaktadır. Seçim planımızı ve Cumhurbaşkanı adayımızı öğrenmek için tüm Türkiye merakla beklemektedir ve yakında açıklayacağız. Siyasi atmosfer bundan bir sene öncesine göre çok değişti. Milletimiz bizim sözlerimize, fikirlerimize ülkenin içine sürüklendiği problemlere çözüm yollarımıza kulak kabartmaya başladı. Bugüne kadar bize selam vermeye imtina edenler şimdi size oy vereceğiz diyorlar. Hükümet bunu gördüğü için bu alakadan destekten dolayı alel acele seçim kararı aldı. Bizim seçime hazırlığımız var. Çok kısa zamanda önemli adımlar atarak milletimize ulaşacağız. İktidarın karşında yüreğini kopartan, dizlerini titreten tek parti Saadet Partisidir. Bunun nedeni ise siyasi sahnede bulunan partiler toplumun yapısını belli sınırlar içerisinde sıkıştırmıştır. İktidarda bu havadan faydalanarak ülkeyi kutuplaştırıyor. İktidarın tek derdi tek gayesi seçimi kazanayım gerisi önemli değil zihniyetidir” ifadelerini kullandı.

“80 MİLYON KARDEŞİZ, AYDINLIĞA HEP BERABER ÇIKACAĞIZ”

Yaşanabilir bir Türkiye’nin oluşturulmasında Saadet Partisi’nin önemli rol oynayacağını belirten İenel, “Yaşanılabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye hep birlikte özveriyle sevgi ve saygıyı önceleyebilmek çalışmak gerekiyor. Bugünkü heyecanımıza kardeşlik ve gelecek hayalimizi ele alarak çalışmakla yükümlüyüz. Bizler Fitreye muhtaç edilen 6 milyon asgari ücretlinin, yoksulluğa itilen memurun, adalet bekleyen insanlarımızın emeğinin karşılığını arayan emeklilerimizin ve ülkemizin geleceği için çalışan 80 milyon insanımız, kardeşliğini test etmek üzere hep birlikte çalışacağız. Unutulmamalıdır ki, Sayın Erbakan Hocamızın söylediği gibi Milli Görüş’ün tek temsilcisi Saadet Partisi milletimizi uyandırmayı başardı. Bu sebepler bizler hep beraber 80 milyonun bir arada yaşadığını hatırlatıyor ve diyoruz ki nice insanımız dün uzlaşamadığı nice meseleler üzerinde bugün bir kez daha Milli Görüş’le uzlaşmayı hep birlikte konuşmayı, yaşamayı tercih ediyor” dedi.

  SİYASET    27.04.2018 09:36:37

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
13.12.2018
13.12.2018
13.12.2018
OZEL HABERLER