Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

2

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

3

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

4

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

5

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

6

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

7

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

8

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

9

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

10

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

11

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

12

Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel..

13

Image

Yeni yönetimden ilk toplantı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından belirlenen CHP İl Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıyla ilgili olarak İl Yöne..

14

Image

‘Çayırbağ’a yatırım yağdı’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser yönetim Kurulu Üyeleri Osman Keskin ve Mecit Tarkan ile beraber Çayırbağ Bel..

15

Image

‘Seçimlerden zaferle çıkacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, yaklaşan yerel seçi..

16

Image

‘CHP’liler hangi yüzle bağımsızlıktan bahsediyor?
AK Parti Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim haftalık olağan basın toplantısında CHP’yi eleştirerek, “1931'de Merkez Bankası'nın yüzde 85 hisses..

17

Image

‘Bir olalım birlikte olalım’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser Mahalle Başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda açılış konuşması yapan Bü..

‘SEÇİME HAZIRIZ’ | Gazete3.com.tr
Image

‘SEÇİME HAZIRIZ’


Saadet Partisi İl Başkanlığı tarafından yapılan haftalık olağan basın toplantısında konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, saadet Partisi olarak seçime hazır olduklarını söyledi.
  SİYASET    27.04.2018 09:36:37


Saadet Partisi İl Başkanlığı her hafta düzenlediği basın toplantılarına bir yenisini daha ekledi. Toplantıda İl Başkanı Adnan Şenel’in gündeminde erken seçim yer alırken, seçimlerle ilgili olarak partisinin yaptığı, yapacağı çalışmaları anlattı. Şenel, Saadet Partisi’nin seçime hazırlıklı olduğunu belirterek, “Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu ve Genel Merkezimiz en güzel neticeyi almak için siyasi partilerle ve siyasilerle görüşmeler yapmaktadır. Seçim planımızı ve Cumhurbaşkanı adayımızı öğrenmek için tüm Türkiye merakla beklemektedir ve yakında açıklayacağız. Siyasi atmosfer bundan bir sene öncesine göre çok değişti. Milletimiz bizim sözlerimize, fikirlerimize ülkenin içine sürüklendiği problemlere çözüm yollarımıza kulak kabartmaya başladı. Bugüne kadar bize selam vermeye imtina edenler şimdi size oy vereceğiz diyorlar. Hükümet bunu gördüğü için bu alakadan destekten dolayı alel acele seçim kararı aldı. Bizim seçime hazırlığımız var. Çok kısa zamanda önemli adımlar atarak milletimize ulaşacağız. İktidarın karşında yüreğini kopartan, dizlerini titreten tek parti Saadet Partisidir. Bunun nedeni ise siyasi sahnede bulunan partiler toplumun yapısını belli sınırlar içerisinde sıkıştırmıştır. İktidarda bu havadan faydalanarak ülkeyi kutuplaştırıyor. İktidarın tek derdi tek gayesi seçimi kazanayım gerisi önemli değil zihniyetidir” ifadelerini kullandı.

“80 MİLYON KARDEŞİZ, AYDINLIĞA HEP BERABER ÇIKACAĞIZ”

Yaşanabilir bir Türkiye’nin oluşturulmasında Saadet Partisi’nin önemli rol oynayacağını belirten İenel, “Yaşanılabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye hep birlikte özveriyle sevgi ve saygıyı önceleyebilmek çalışmak gerekiyor. Bugünkü heyecanımıza kardeşlik ve gelecek hayalimizi ele alarak çalışmakla yükümlüyüz. Bizler Fitreye muhtaç edilen 6 milyon asgari ücretlinin, yoksulluğa itilen memurun, adalet bekleyen insanlarımızın emeğinin karşılığını arayan emeklilerimizin ve ülkemizin geleceği için çalışan 80 milyon insanımız, kardeşliğini test etmek üzere hep birlikte çalışacağız. Unutulmamalıdır ki, Sayın Erbakan Hocamızın söylediği gibi Milli Görüş’ün tek temsilcisi Saadet Partisi milletimizi uyandırmayı başardı. Bu sebepler bizler hep beraber 80 milyonun bir arada yaşadığını hatırlatıyor ve diyoruz ki nice insanımız dün uzlaşamadığı nice meseleler üzerinde bugün bir kez daha Milli Görüş’le uzlaşmayı hep birlikte konuşmayı, yaşamayı tercih ediyor” dedi.

  SİYASET    27.04.2018 09:36:37

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
15.10.2018
15.10.2018
15.10.2018
OZEL HABERLER