Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

3

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

10

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

‘SEÇİME HAZIRIZ’ | Gazete3.com.tr
Image

‘SEÇİME HAZIRIZ’


Saadet Partisi İl Başkanlığı tarafından yapılan haftalık olağan basın toplantısında konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel, saadet Partisi olarak seçime hazır olduklarını söyledi.
  SİYASET    27.04.2018 09:36:37


Saadet Partisi İl Başkanlığı her hafta düzenlediği basın toplantılarına bir yenisini daha ekledi. Toplantıda İl Başkanı Adnan Şenel’in gündeminde erken seçim yer alırken, seçimlerle ilgili olarak partisinin yaptığı, yapacağı çalışmaları anlattı. Şenel, Saadet Partisi’nin seçime hazırlıklı olduğunu belirterek, “Genel Başkanımız Temel Karamollaoğlu ve Genel Merkezimiz en güzel neticeyi almak için siyasi partilerle ve siyasilerle görüşmeler yapmaktadır. Seçim planımızı ve Cumhurbaşkanı adayımızı öğrenmek için tüm Türkiye merakla beklemektedir ve yakında açıklayacağız. Siyasi atmosfer bundan bir sene öncesine göre çok değişti. Milletimiz bizim sözlerimize, fikirlerimize ülkenin içine sürüklendiği problemlere çözüm yollarımıza kulak kabartmaya başladı. Bugüne kadar bize selam vermeye imtina edenler şimdi size oy vereceğiz diyorlar. Hükümet bunu gördüğü için bu alakadan destekten dolayı alel acele seçim kararı aldı. Bizim seçime hazırlığımız var. Çok kısa zamanda önemli adımlar atarak milletimize ulaşacağız. İktidarın karşında yüreğini kopartan, dizlerini titreten tek parti Saadet Partisidir. Bunun nedeni ise siyasi sahnede bulunan partiler toplumun yapısını belli sınırlar içerisinde sıkıştırmıştır. İktidarda bu havadan faydalanarak ülkeyi kutuplaştırıyor. İktidarın tek derdi tek gayesi seçimi kazanayım gerisi önemli değil zihniyetidir” ifadelerini kullandı.

“80 MİLYON KARDEŞİZ, AYDINLIĞA HEP BERABER ÇIKACAĞIZ”

Yaşanabilir bir Türkiye’nin oluşturulmasında Saadet Partisi’nin önemli rol oynayacağını belirten İenel, “Yaşanılabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye hep birlikte özveriyle sevgi ve saygıyı önceleyebilmek çalışmak gerekiyor. Bugünkü heyecanımıza kardeşlik ve gelecek hayalimizi ele alarak çalışmakla yükümlüyüz. Bizler Fitreye muhtaç edilen 6 milyon asgari ücretlinin, yoksulluğa itilen memurun, adalet bekleyen insanlarımızın emeğinin karşılığını arayan emeklilerimizin ve ülkemizin geleceği için çalışan 80 milyon insanımız, kardeşliğini test etmek üzere hep birlikte çalışacağız. Unutulmamalıdır ki, Sayın Erbakan Hocamızın söylediği gibi Milli Görüş’ün tek temsilcisi Saadet Partisi milletimizi uyandırmayı başardı. Bu sebepler bizler hep beraber 80 milyonun bir arada yaşadığını hatırlatıyor ve diyoruz ki nice insanımız dün uzlaşamadığı nice meseleler üzerinde bugün bir kez daha Milli Görüş’le uzlaşmayı hep birlikte konuşmayı, yaşamayı tercih ediyor” dedi.

  SİYASET    27.04.2018 09:36:37

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER