Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

2

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

3

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

4

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

5

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

6

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

7

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

8

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

9

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

10

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

11

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

12

Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel..

13

Image

Yeni yönetimden ilk toplantı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından belirlenen CHP İl Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıyla ilgili olarak İl Yöne..

14

Image

‘Çayırbağ’a yatırım yağdı’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser yönetim Kurulu Üyeleri Osman Keskin ve Mecit Tarkan ile beraber Çayırbağ Bel..

15

Image

‘Seçimlerden zaferle çıkacağız’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, yaklaşan yerel seçi..

16

Image

‘CHP’liler hangi yüzle bağımsızlıktan bahsediyor?
AK Parti Medya Tanıtım Başkanı Halil İbrahim Sevim haftalık olağan basın toplantısında CHP’yi eleştirerek, “1931'de Merkez Bankası'nın yüzde 85 hisses..

17

Image

‘Bir olalım birlikte olalım’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser Mahalle Başkanları ile bir araya geldi. Toplantıda açılış konuşması yapan Bü..

“İkinci üniversite kentin gelişimine katkı sağlayacak” | Gazete3.com.tr
Image

“İkinci üniversite kentin gelişimine katkı sağlayacak”


MHP’nin haftalık olarak düzenlediği basın toplantısında konuşan İl Başkan Yardımcısı Mehmet Kocacan, Afyonkarahisar’a kurulacak olan ikinci üniversitenin kentin gelişimine katkı sağlayacağını söyledi.
  SİYASET    27.04.2018 09:36:37


Mehmet TABAK

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığında düzenlenen haftalık basın toplantısında erken seçim süreci hakkında açıklamalarla konuşmasına başlayan MHP İl Başkan Yardımcısı Mehmet Kocacan, “MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Türkiye’nin ekonomik ve siyasi konjektürün de sıkıntılar olduğunu beyan ederek 26 Ağustos tarihinde erken seçim kabulünün Türkiye açısından çok değerli olacağını beyan etmiştir. Tabi buna karşılıkta Cumhur ittifakı dediğimiz gurupta AK Parti’nin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesinde AK Parti Grubu kendine göre 24 Haziran’da erken seçime gidilmesi gerektiğini deklare etmiştir. Bu erken seçim de inşallah olur ki, ihracat, ithalatta bir sürü zor durumda olan ekonomi adına işadamlarımız faydalanacak demektir. Tabi bununla kalmıyor siyasi ayakta bu taraftan aba altından sopa göstermeler başlıyor. Bu da nedir? Dediler ki, “OHAL’de seçil yapılamaz ve gidilemez” Bunu da söyleyen Cumhuriyet Halk Partisidir” diye konuştu.

“BİZ HER ZAMAN SEÇİME HAZIRLIKLIYDIK”

MHP İl Teşkilatı’nın seçimlere her zaman hazırlıklı olduğunu söyleyen Kocacan, “Ancak görüldük ki OHAL’de demokratik bir durum yok diyenler kendileri 15 tane milletvekilini sanki Süper Lig’deki profesyonel takımdan futbolcu transfer eder gibi transfer ettiler. Dışarıdan atama usulü ile yaptılar. Yapsınlar bizim sorunumuz ve derdimiz değildir. Ancak bu durum arkadaşların kendilerini bağlar. Bunca olanlardan sonrada seçim atmosferi başlamıştır. Bu seçimde Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı olarak seçime hazırlıklıydık. Ancak aday adaylığı sürecinden Genel Merkezimize müracaatlar başladı, şuanda arkadaşlarımız aday adaylığı müracaatlığını yapıyorlar. Oradan gelecek liste ile bizim teşkilatlarımız bunu değerlendirecek her aday adayımızın yanında seçim sürecini kardeşçe, dirsek temasında birbirimizi kucaklayarak kazasız belasız atlatacağız” ifadelerini kullandı.

“İKİNCİ ÜNİVERSİTE AFYONKARAHİSAR İÇİN ÖNEMLİ BİR GELİŞME”

Türkiye'deki 10 üniversiteyi bölerek önemli bazı fakültelerin yeni kurulacak 15 yeni üniversiteye bağlanmasını içeren yasa tasarısının TBMM Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonuna görüşüldüğüne dikkat çeken Kocacan, “Bu Afyonkarahisar’ımız açısından güzel bir haber olacak. İlimize ikinci bir üniversitenin geleceğini bununda Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi adı altında olacağını duyduk. İnşallah bu üniversitemiz yakın zamanda siyasilerimiz el atarlar ve öğrenci sayımız artar, bu artması ile ticaretle uğraşan arkadaşlarımızın kapasitesi yükselir” dedi.


  SİYASET    27.04.2018 09:36:37

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.10.2018
16.10.2018
16.10.2018
OZEL HABERLER