Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

2

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

3

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

4

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

5

Image

“İPİ GÖĞÜSLEYECEĞİZ”
Kanal 3 Ana Haber Bülteni’nde yerel seçimler konusunda önemli açıklamalarda bulunan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Fatih kardeşimiz g..

6

Image

Atık bilgilendirmesi
Ambalaj Atıkları Geri Kazanım Projesi kapsamında Çevre Hizmetleri Birliği, ÇEVKO vakfı ile Çağdaş ve Gültekin Ambalaj Atıkları Toplama ve Ayırma Tesis..

7

Image

Köksal’dan bakanlara soru önergesi
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye, ABD’li bir firma tarafından üretilen kans..

8

Image

‘Kentimiz emin insanların yaşadığı yerdir’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’ın tarih boyunca güvenilir insanların yaşadığı yer olarak bilindiğini ifad..

9

Image

‘Sevgi ve hoşgörü ile yürüyeceğiz’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’a, Türkiye’ye örnek olmuş bir basın birlikteliğini ziyaret ederek seçi..

10

Image

‘Zafere ulaşacağız’
Organize Sanayi Bölgesi’nde işçilerle bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, 31 Mart gecesi ..

11

Image

Başkan Çoban Koçak’ı ağırladı

Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığı ve Rektör Vekilliği görevini sürdüren, kısa süre önce ise Okan Üniversitesi rektörlük görevine atanan..

12

Image

Başkan Çoban’dan Arslan’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulun ardından Eğitim-Bir- Sen Afyonkarahisar 1 Nolu Şube Başkanlığına seçilen..

13

Image

‘Afyon spor branşlarında şaha kalktı’
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, hakem camiasını ağırladı. İl Hakem Kurulu Başkanı Süleyman Güneş, uzun yıllar sporun içinde olmasına karşın son 10..

14

Image

‘Memur kadrolarına geçirilmeliler’

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Başkanlığ..

15

Image

MHP ‘Çetinkaya’ dedi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı belirlendi...

16

Image

‘Herhangi bir ittifak söz konusu değil’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Çay ilçe teşkilatını ziyaret ederek partililerle bir araya geldi. ..

17

Image

Afyon’a hizmet etmek benim için şereftir’

İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’da vatandaşlara seslendi. Koçak, Afyonkarahisar’a hizmet etmenin kend..

“İkinci üniversite kentin gelişimine katkı sağlayacak” | Gazete3.com.tr
Image

“İkinci üniversite kentin gelişimine katkı sağlayacak”


MHP’nin haftalık olarak düzenlediği basın toplantısında konuşan İl Başkan Yardımcısı Mehmet Kocacan, Afyonkarahisar’a kurulacak olan ikinci üniversitenin kentin gelişimine katkı sağlayacağını söyledi.
  SİYASET    27.04.2018 09:36:37


Mehmet TABAK

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığında düzenlenen haftalık basın toplantısında erken seçim süreci hakkında açıklamalarla konuşmasına başlayan MHP İl Başkan Yardımcısı Mehmet Kocacan, “MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Türkiye’nin ekonomik ve siyasi konjektürün de sıkıntılar olduğunu beyan ederek 26 Ağustos tarihinde erken seçim kabulünün Türkiye açısından çok değerli olacağını beyan etmiştir. Tabi buna karşılıkta Cumhur ittifakı dediğimiz gurupta AK Parti’nin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesinde AK Parti Grubu kendine göre 24 Haziran’da erken seçime gidilmesi gerektiğini deklare etmiştir. Bu erken seçim de inşallah olur ki, ihracat, ithalatta bir sürü zor durumda olan ekonomi adına işadamlarımız faydalanacak demektir. Tabi bununla kalmıyor siyasi ayakta bu taraftan aba altından sopa göstermeler başlıyor. Bu da nedir? Dediler ki, “OHAL’de seçil yapılamaz ve gidilemez” Bunu da söyleyen Cumhuriyet Halk Partisidir” diye konuştu.

“BİZ HER ZAMAN SEÇİME HAZIRLIKLIYDIK”

MHP İl Teşkilatı’nın seçimlere her zaman hazırlıklı olduğunu söyleyen Kocacan, “Ancak görüldük ki OHAL’de demokratik bir durum yok diyenler kendileri 15 tane milletvekilini sanki Süper Lig’deki profesyonel takımdan futbolcu transfer eder gibi transfer ettiler. Dışarıdan atama usulü ile yaptılar. Yapsınlar bizim sorunumuz ve derdimiz değildir. Ancak bu durum arkadaşların kendilerini bağlar. Bunca olanlardan sonrada seçim atmosferi başlamıştır. Bu seçimde Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı olarak seçime hazırlıklıydık. Ancak aday adaylığı sürecinden Genel Merkezimize müracaatlar başladı, şuanda arkadaşlarımız aday adaylığı müracaatlığını yapıyorlar. Oradan gelecek liste ile bizim teşkilatlarımız bunu değerlendirecek her aday adayımızın yanında seçim sürecini kardeşçe, dirsek temasında birbirimizi kucaklayarak kazasız belasız atlatacağız” ifadelerini kullandı.

“İKİNCİ ÜNİVERSİTE AFYONKARAHİSAR İÇİN ÖNEMLİ BİR GELİŞME”

Türkiye'deki 10 üniversiteyi bölerek önemli bazı fakültelerin yeni kurulacak 15 yeni üniversiteye bağlanmasını içeren yasa tasarısının TBMM Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonuna görüşüldüğüne dikkat çeken Kocacan, “Bu Afyonkarahisar’ımız açısından güzel bir haber olacak. İlimize ikinci bir üniversitenin geleceğini bununda Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi adı altında olacağını duyduk. İnşallah bu üniversitemiz yakın zamanda siyasilerimiz el atarlar ve öğrenci sayımız artar, bu artması ile ticaretle uğraşan arkadaşlarımızın kapasitesi yükselir” dedi.


  SİYASET    27.04.2018 09:36:37

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
13.12.2018
13.12.2018
13.12.2018
OZEL HABERLER