Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Zafere inanmış kişileriz’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı, Belediye Meclis ve İl Genel Meclis üyesi adaylarıyla birlikte tanışma toplantısı düzenlendi. Tanı..

2

Image

Rektör Solak’a ziyaret
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Dinar ilçesi Tatarlı beldesinde yer alan ve AKÜ daire başkanlıklarının çabasıyla bi..

3

Image

Yargı yöneticilerinden ziyaret
Yargı yöneticileri, Vali Mustafa Tutulmaz'a ziyarette bulundu...

4

Image

‘Erenler Afyon’un vitrini’
Erenler Mahallesi’nde bir iş yerinin açılışına katılan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, Erenler Mahallesi’nin Afyonkarahisar’..

5

Image

‘Gönül Belediyeciliği yapmaya geliyoruz’

AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Dörtyol Mahallesi Gazeteciler Sitesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Burada büyük ilgi gören Zey..

6

Image

Özkul’dan Başkan Çoban’a hediye

Eğitimci- Yazar Lokman Özkul, üçüncü kitabı olan ‘İnsanlığın Kavgası Habil Kabil’ isimli eseri imzalayarak Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a h..

7

Image

‘Ülkemizin yararına olacak her işe varız’

Eğitim-Bir-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Mustafa Arslan, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen’i ziyaret etti. Arslan, 5600 üye ile Eğitim-Bir-Sen..

8

Image

‘Derneğimizi daha yükseğe taşıyacağız’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mahmut Koçak, Afyon Yörükler Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği yönetimini kabul etti...

9

Image

‘Emirdağ’da destan yazacağız’
AK Parti Emirdağ Belediye Başkan Adayı Serkan Koyuncu, ilçe için hayati önem taşıyan 56 projesini çok yakında açıklıyor. Orman ve Su İşleri eski Bak..

10

Image

‘Başkanımız büyük destek verdi’

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyonkarahisar Oğuz Boyu Yörükler Türkmen Derneğini makamında kabul etti. Kabulde konuşan Dernek Başkanı Şaki..

11

Image

Ulaşım sorunları masaya yatırıldı

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, Yalova Üniversitesi bünyesinde kurulan Türkiye..

12

Image

‘Ulaşıma dair sorun kalmayacak’

AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, ilimizde faaliyet gösteren şehir içi minibüs hattı durak başkanları ile bir araya geldi. Esnafın talep ve ..

13

Image

Belediyeden eğitime destek
Sosyal Belediyecilik alanında büyük hizmetlere imza atan Afyonkarahisar Belediyesi, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize tarihinin en önemli eğ..

14

Image

‘Huzurlu ve gelişmiş bir Afyon oluşturacağız’
Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra programına konuk olan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinka..

15

Image

‘İGM’de grup kurmak istiyoruz’
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Nevzat Ercan, İGM üye adaylarını be..

16

Image

‘Afyon’a ilkleri yaşayacağız’

Mahalle toplantılarına hız kesmeden devam eden İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Harb-İş Mahallesi sakinleri ile b..

17

Image

Çetinkaya anılacak

Afyonkarahisarlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından vefatının 70’inci yıldönümünde büyük devlet adamı merhum Ali Çetinkaya için anma ..

“İkinci üniversite kentin gelişimine katkı sağlayacak” | Gazete3.com.tr
Image

“İkinci üniversite kentin gelişimine katkı sağlayacak”


MHP’nin haftalık olarak düzenlediği basın toplantısında konuşan İl Başkan Yardımcısı Mehmet Kocacan, Afyonkarahisar’a kurulacak olan ikinci üniversitenin kentin gelişimine katkı sağlayacağını söyledi.
  SİYASET    27.04.2018 09:36:37


Mehmet TABAK

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığında düzenlenen haftalık basın toplantısında erken seçim süreci hakkında açıklamalarla konuşmasına başlayan MHP İl Başkan Yardımcısı Mehmet Kocacan, “MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Türkiye’nin ekonomik ve siyasi konjektürün de sıkıntılar olduğunu beyan ederek 26 Ağustos tarihinde erken seçim kabulünün Türkiye açısından çok değerli olacağını beyan etmiştir. Tabi buna karşılıkta Cumhur ittifakı dediğimiz gurupta AK Parti’nin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesinde AK Parti Grubu kendine göre 24 Haziran’da erken seçime gidilmesi gerektiğini deklare etmiştir. Bu erken seçim de inşallah olur ki, ihracat, ithalatta bir sürü zor durumda olan ekonomi adına işadamlarımız faydalanacak demektir. Tabi bununla kalmıyor siyasi ayakta bu taraftan aba altından sopa göstermeler başlıyor. Bu da nedir? Dediler ki, “OHAL’de seçil yapılamaz ve gidilemez” Bunu da söyleyen Cumhuriyet Halk Partisidir” diye konuştu.

“BİZ HER ZAMAN SEÇİME HAZIRLIKLIYDIK”

MHP İl Teşkilatı’nın seçimlere her zaman hazırlıklı olduğunu söyleyen Kocacan, “Ancak görüldük ki OHAL’de demokratik bir durum yok diyenler kendileri 15 tane milletvekilini sanki Süper Lig’deki profesyonel takımdan futbolcu transfer eder gibi transfer ettiler. Dışarıdan atama usulü ile yaptılar. Yapsınlar bizim sorunumuz ve derdimiz değildir. Ancak bu durum arkadaşların kendilerini bağlar. Bunca olanlardan sonrada seçim atmosferi başlamıştır. Bu seçimde Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı olarak seçime hazırlıklıydık. Ancak aday adaylığı sürecinden Genel Merkezimize müracaatlar başladı, şuanda arkadaşlarımız aday adaylığı müracaatlığını yapıyorlar. Oradan gelecek liste ile bizim teşkilatlarımız bunu değerlendirecek her aday adayımızın yanında seçim sürecini kardeşçe, dirsek temasında birbirimizi kucaklayarak kazasız belasız atlatacağız” ifadelerini kullandı.

“İKİNCİ ÜNİVERSİTE AFYONKARAHİSAR İÇİN ÖNEMLİ BİR GELİŞME”

Türkiye'deki 10 üniversiteyi bölerek önemli bazı fakültelerin yeni kurulacak 15 yeni üniversiteye bağlanmasını içeren yasa tasarısının TBMM Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonuna görüşüldüğüne dikkat çeken Kocacan, “Bu Afyonkarahisar’ımız açısından güzel bir haber olacak. İlimize ikinci bir üniversitenin geleceğini bununda Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi adı altında olacağını duyduk. İnşallah bu üniversitemiz yakın zamanda siyasilerimiz el atarlar ve öğrenci sayımız artar, bu artması ile ticaretle uğraşan arkadaşlarımızın kapasitesi yükselir” dedi.


  SİYASET    27.04.2018 09:36:37

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
23.02.2019
23.02.2019
23.02.2019
OZEL HABERLER