Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘Her zaman yanlarında olacağız’

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı Gazi Piyade Uzman Çavuş İsmail Kumartaşlı, Dinar Belediye ..

2

Image

‘Eğitimdeki kaliteyi arttırmak istiyoruz’

Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret eden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Türkiye’nin eğitim sistemindeki kalitenin artması için gay..

3

Image

‘Yatırımcılara kolaylık sağlayacağız’

TOBB Afyonkarahisar Genç Girişimciler Kurulu’nu ağırlayan Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, ilçede kurulacak olan Organize Sanayi Bölgesi..

4

Image

Rektör Karakaş konuklarını ağırladı

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, İlim Yayma Cemiyeti Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Zenkin v..

5

Image

Akdağ’a mini market

İşletmesi Sandıklı Belediyesi tarafından yapılan Akdağ Tabiat Parkında, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için Belediye Başkanı Must..

6

Image

Satranç turnuvası düzenlenecek
İscehisar'da DEMMER sponsorluğunda Demireller Dünya Köfte Et Tesislerinde 23 Haziran Pazar günü saat 18.00’de İscehisar Kaymakamlığı 6.Geleneksel Elo ..

7

Image

Bakan Selçuk’tan belediyeye ziyaret

Bir dizi toplantı ve çeşitli temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti...

8

Image

Afyonkarahisar Almanya’da tanıtılacak

Dünya genelinde 80 ülkede canlı, toplam 180 ülkede yayınlanan Dünya Motokros Şampiyonası'nın (MXGP of TURKEY) Türkiye etabı ve Afyonkarahisar tan..

9

Image

Köylere ziyaretler devam ediyor

İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban ve Meclis Üyeleri Anıtkaya Köyünde incelemelerde bulundu...

10

Image

‘Sıkıntıları iyi analiz etmeliyiz’

Afyonkarahisar’da düzenlenen İl Milli Eğitim Müdürleri Koordinasyon Toplantısında konuşan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, tatil dönemini değerle..

11

Image

Yol yapımları devam ediyor

Şuhut Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince doğal gaz çalışmalarının tahrip ettiği yollarda başlatılan tamir ve düzenleme çalışmaları aralı..

12

Image

Yüzde 30 indirim

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü tarafından alınan kararla Afyonkarahisar’ın yöresel değerleri arasında yer alan kiraz ve vişne gönderilerine yüzd..

13

Image

Başkan Çöl’e önemli görev

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Bursa’da düzenlenen Sağlıklı Kentler Birliği Toplantısı’nda Birlik Encümen üyesi seçildi.
..

14

Image

‘İyi işler yapacağız’

İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, yeni yapılan yerel seçimlerin ardından görevlerine başlayan Afyonkarahisar Merkeze bağlı köy muhtarla..

15

Image

AB Projesi’nin açılışı yapılacak
ATSO'nun yaptığı ve AB’den hibe almaya hak kazanan “KOBİ Hastanesi ve Avrupa ağı” AB Projesi’nin basın toplantısı ve açılış konferansı bugün saat 09.0..

16

Image

‘Suriyelileri geri göndereceğiz’
İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından haftalık olağan basın toplantısı düzenlendi. İl Başkanı Mehmet İnkaya, toplantıda gündeme ilişkin olarak açıklamala..

17

Image

‘Ticarette geriye gitmeyelim’

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türkiye-Birleşik Krallık arasındaki ticari ilişkinin yönünün ciddi bir belirsizlik içinde olduğuna dikkati çek..

“28 Mayıs’ta halkımız ile buluşacağız” | Gazete3.com.tr
Image

“28 Mayıs’ta halkımız ile buluşacağız”


İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Erdal Gümüş, 28 Mayıs’ta İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Afyonkarahisar’da miting yapacağını söyleyerek, “Bu mitingde Sayın Genel Başkanımız halkımızla buluşacak. 28 Mayıs Pazartesi günü saat 12.00’da gerçekleştirilecek olan mitingde meydanları doldurmak, ulusal basının yer vermediği Sayın Genel Başkanımıza tüm Afyonluların bizzat kendisine ulaşmasını sağlamaktır” ifadelerine yer verdi.
  SİYASET    26.05.2018 09:37:42


Şükrü Bakibaba-Özel haber

24 Haziran genel seçimler öncesinde Milletvekili aday listelerinin belli olduğunu ifade eden Gümüş, partilerinden altı adet adayın belli olduğunu ve beşinci sırada yer alan Alper Yağcı’nın görev almak istemediğini belirterek istifa ettiğini ve Yağcı’nın yerine Afyonkarahisar’lı iş adamlarından Adnan Çelik’in getirildiğini belirtti.

ALPER YAĞCI YERİNE ADNAN ÇELİK

Başkan Gümüş sözlerine şu şekilde devam etti: “Bilindiği üzere Milletvekili aday sıralamaları açıklandı ve partimizden altı adet adayımız var. Bu listenin beşinci sırasında yer alan Alper Yağcı, görev almayacağını söyleyerek istifa etti ve bu istifa neticesinde de yerine ilimizin iş adamlarından Adnan Çelik getirilmiştir. Beşinci sıra Milletvekili adayımız Adnan Çelik’tir. Zaten bu adaylarımızın tamamını da 28 Mayıs’ta Anıtpark’ta düzenleyeceğimiz, Genel Başkanımızın da katılacağı mitingde yapılacak aday tanıtımında yer alacaktır” dedi.

“AMACIMIZ, HALKIMIZIN GENEL BAŞKANIMIZA ULAŞMASINI SAĞLAMAK”

Gerçekleştirilecek miting hakkında da açıklamalarda bulunan Erdal Gümüş: “Bu mitingde aday tanıtımından ziyade buradaki esas amacımız, ilk günden itibaren yola çıktığımız zaman söylediğimizde bizim genel amacımız Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmaktır. Bu yolda da hiçbir fedakârlıktan, hiçbir zorluktan yılmadan Allah’ın izni ile emin adımlar ile ilerliyoruz. Bizim şu anda buradaki amacımız da, 28 Mayıs Pazartesi günü saat 12.00’da gerçekleştirilecek olan mitingde meydanları doldurmak, ulusal basının yer vermediği Sayın Genel Başkanımıza tüm Afyonluların bizzat kendisine ulaşmasını sağlamaktır” ifadelerine yer verdi.

“CUMHURBAŞKANI, SİYASETİ KENDİSİ DİZAYN EDİYOR”

Mevcut Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyaset görüşüne de değinen İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Erdal Gümüş: “ Genel Başkanımızın da söylediği gibi, partimizi ulusal basında çıkarmamalarının en büyük nedeni Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın siyaseti de kendisi dizayn ederek, oyunun kurallarını kendisi koyarak, rakibini kendisi seçerek kendisine göre bir antrenman maçına dönüştürmesi. Buradan halkımıza şunları da söylemek istiyorum, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, rakip olarak karşısında kimi görmek istemez ise halkımızın bunu göz önünde bunu bulundurarak o kişiye oy vermesini temenni ediyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.


  SİYASET    26.05.2018 09:37:42

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
20.06.2019
20.06.2019
20.06.2019
OZEL HABERLER