Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

‘MHP’nin adayı Afyon’u salladı’
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Mehmet Kocacan, MHP’nin Belediye..

2

Image

‘Gönüllere girecek projelerimiz var’
AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen’i makamında ziyaret etti. Zeybek, “Afyonkarahisar halkının g..

3

Image

‘Projelerin seçimi olacak’
MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, Afyonkarahisar Basın Yayın Derneği’ni ziyaret etti. ..

4

Image

Sendikacılardan teşekkür ziyareti
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Afyonkarahisar İl Temsilciliği’ne bağlı sendika başkanlarını makamınd..

5

Image

‘Geçici öğreticilere kadro verilmeli’
MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görev yapan geçici Kur’an Kursu öğreticilerine kadro verilmesini i..

6

Image

‘65 bin yükümlü iş sahibi oldu’
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu 2019 bütçesi üzerine TBMM’de konu..

7

Image

‘Bütçede vatandaş yok yandaş var’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyesi Av. Burcu Köksal, TBMM Genel Kurulu'n..

8

Image

‘Afyon’u vatandaşlarla beraber yöneteceğiz’

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Fatih Çetinkaya, “Önce insan” anlayışıyla hayal ettiği Afyonkarahisar’ı yine Afyo..

9

Image

‘Şehir içi trafik kanayan yara’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, Afyonkarahisar’da trafiğin kanayan bir yara olduğunu söyledi...

10

Image

Taytak’tan Özel’e ayar
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı, TBMM, Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay, Sayıştay, Kamu Denetçiliği Kurumu bütçelerinin görüşmeleri sırasın..

11

Image

“İPİ GÖĞÜSLEYECEĞİZ”
Kanal 3 Ana Haber Bülteni’nde yerel seçimler konusunda önemli açıklamalarda bulunan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Fatih kardeşimiz g..

12

Image

Atık bilgilendirmesi
Ambalaj Atıkları Geri Kazanım Projesi kapsamında Çevre Hizmetleri Birliği, ÇEVKO vakfı ile Çağdaş ve Gültekin Ambalaj Atıkları Toplama ve Ayırma Tesis..

13

Image

Köksal’dan bakanlara soru önergesi
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye, ABD’li bir firma tarafından üretilen kans..

14

Image

‘Kentimiz emin insanların yaşadığı yerdir’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’ın tarih boyunca güvenilir insanların yaşadığı yer olarak bilindiğini ifad..

15

Image

‘Sevgi ve hoşgörü ile yürüyeceğiz’
İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Dr. Mahmut Koçak, Afyonkarahisar’a, Türkiye’ye örnek olmuş bir basın birlikteliğini ziyaret ederek seçi..

16

Image

‘Zafere ulaşacağız’
Organize Sanayi Bölgesi’nde işçilerle bir araya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Fatih Çetinkaya, 31 Mart gecesi ..

17

Image

Başkan Çoban Koçak’ı ağırladı

Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanlığı ve Rektör Vekilliği görevini sürdüren, kısa süre önce ise Okan Üniversitesi rektörlük görevine atanan..

“28 Mayıs’ta halkımız ile buluşacağız” | Gazete3.com.tr
Image

“28 Mayıs’ta halkımız ile buluşacağız”


İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Erdal Gümüş, 28 Mayıs’ta İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Afyonkarahisar’da miting yapacağını söyleyerek, “Bu mitingde Sayın Genel Başkanımız halkımızla buluşacak. 28 Mayıs Pazartesi günü saat 12.00’da gerçekleştirilecek olan mitingde meydanları doldurmak, ulusal basının yer vermediği Sayın Genel Başkanımıza tüm Afyonluların bizzat kendisine ulaşmasını sağlamaktır” ifadelerine yer verdi.
  SİYASET    26.05.2018 09:37:42


Şükrü Bakibaba-Özel haber

24 Haziran genel seçimler öncesinde Milletvekili aday listelerinin belli olduğunu ifade eden Gümüş, partilerinden altı adet adayın belli olduğunu ve beşinci sırada yer alan Alper Yağcı’nın görev almak istemediğini belirterek istifa ettiğini ve Yağcı’nın yerine Afyonkarahisar’lı iş adamlarından Adnan Çelik’in getirildiğini belirtti.

ALPER YAĞCI YERİNE ADNAN ÇELİK

Başkan Gümüş sözlerine şu şekilde devam etti: “Bilindiği üzere Milletvekili aday sıralamaları açıklandı ve partimizden altı adet adayımız var. Bu listenin beşinci sırasında yer alan Alper Yağcı, görev almayacağını söyleyerek istifa etti ve bu istifa neticesinde de yerine ilimizin iş adamlarından Adnan Çelik getirilmiştir. Beşinci sıra Milletvekili adayımız Adnan Çelik’tir. Zaten bu adaylarımızın tamamını da 28 Mayıs’ta Anıtpark’ta düzenleyeceğimiz, Genel Başkanımızın da katılacağı mitingde yapılacak aday tanıtımında yer alacaktır” dedi.

“AMACIMIZ, HALKIMIZIN GENEL BAŞKANIMIZA ULAŞMASINI SAĞLAMAK”

Gerçekleştirilecek miting hakkında da açıklamalarda bulunan Erdal Gümüş: “Bu mitingde aday tanıtımından ziyade buradaki esas amacımız, ilk günden itibaren yola çıktığımız zaman söylediğimizde bizim genel amacımız Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmaktır. Bu yolda da hiçbir fedakârlıktan, hiçbir zorluktan yılmadan Allah’ın izni ile emin adımlar ile ilerliyoruz. Bizim şu anda buradaki amacımız da, 28 Mayıs Pazartesi günü saat 12.00’da gerçekleştirilecek olan mitingde meydanları doldurmak, ulusal basının yer vermediği Sayın Genel Başkanımıza tüm Afyonluların bizzat kendisine ulaşmasını sağlamaktır” ifadelerine yer verdi.

“CUMHURBAŞKANI, SİYASETİ KENDİSİ DİZAYN EDİYOR”

Mevcut Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyaset görüşüne de değinen İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Erdal Gümüş: “ Genel Başkanımızın da söylediği gibi, partimizi ulusal basında çıkarmamalarının en büyük nedeni Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın siyaseti de kendisi dizayn ederek, oyunun kurallarını kendisi koyarak, rakibini kendisi seçerek kendisine göre bir antrenman maçına dönüştürmesi. Buradan halkımıza şunları da söylemek istiyorum, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, rakip olarak karşısında kimi görmek istemez ise halkımızın bunu göz önünde bunu bulundurarak o kişiye oy vermesini temenni ediyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.


  SİYASET    26.05.2018 09:37:42

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.12.2018
14.12.2018
14.12.2018
OZEL HABERLER