Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

Özkaya ailesinin acı günü
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya'nın vefat eden annesi Zeynep Özkaya, Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde defnedildi. ..

2

Image

Hamm’dan Başkan Çoban’a ziyaret
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, kardeş şehir Hamm Belediyesi’nden gelen heyeti makamında kabul etti. Bir dizi çalışma ve temaslarda bulunmak üzere..

3

Image

‘AK Parti’nin değirmenine su taşıyorlar’
DP Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, AK Parti’nin CHP üzerinden bir siyasi alan dizayn etme stratejisinin olduğunu savunara..

4

Image

‘Türk siyasetine yeni bir soluk getirdik’
AK Parti birinci Genişletilmiş İl Gençlik Kolları Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı ve Seç..

5

Image

‘Türkiye’nin nefes almaya ihtiyacı var’

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı ve Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, memleketin derinden bir nefes almaya ihtiyacı olduğunu söyledi...

6

Image

‘Kent Meydanı yılbaşında tamam’
Afyonkarahisar’da ilkleri yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey’in hazırlayıp sunduğu Dobra Dobra Programı..

7

Image

Halka en iyi hizmet etmenin derdindeyiz’
AK Parti belde başkanlarıyla bir araya gelen AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, “AK Parti olarak halka daha iyi nasıl hizmet ederiz onun derdin..

8

Image

‘İscehisar’a yakışan bir hastane olacak’
Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Belediye Başkanı Mustafa Çibik, AK Parti İlçe Başkanı Murat Dikmen İscehisa..

9

Image

‘Çözümü millette arıyoruz’
İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya’yı ziyaret eden İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türkiye’nin içi..

10

Image

Başkan Çoban Komutan Çömez’i ağırladı
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kd. Albay Hamza
Çömez’i makamında kabul etti. ..

11

Image

‘Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız’
AK Parti Dinar İlçe Başkanı İdris Er, yönetim kurulu üyeleri ile Dinar ilçesine yeni atanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ufuk Taşbaş'ı makamında ziyaret e..

12

Image

Eser aday adayı olmayı düşünüyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığına sıcak baktığını dile getirdi...

13

Image

‘Her zaman emrinizdeyiz’
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığının kapıları dün olduğu gibi bugün de halka her daim ve sonuna kadar açık tutuluyor. STK temsilcileri ve vatandaş..

14

Image

‘İslam Medeniyeti ilim medeniyetidir’
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) İslami İlimler Fakültesinde Dini İlimlerin Ehemmiyeti ve Günümüzdeki Temel Meseleleri konferansında konuşan 29 Mayıs..

15

Image

‘Sürpriz adaylar olabilir’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, haftalık basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Türkiye’nin içinde bulunduğu yerel..

16

Image

Yeni yönetimden ilk toplantı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından belirlenen CHP İl Yönetimi ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıyla ilgili olarak İl Yöne..

17

Image

‘Çayırbağ’a yatırım yağdı’
Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser yönetim Kurulu Üyeleri Osman Keskin ve Mecit Tarkan ile beraber Çayırbağ Bel..

“28 Mayıs’ta halkımız ile buluşacağız” | Gazete3.com.tr
Image

“28 Mayıs’ta halkımız ile buluşacağız”


İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Erdal Gümüş, 28 Mayıs’ta İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Afyonkarahisar’da miting yapacağını söyleyerek, “Bu mitingde Sayın Genel Başkanımız halkımızla buluşacak. 28 Mayıs Pazartesi günü saat 12.00’da gerçekleştirilecek olan mitingde meydanları doldurmak, ulusal basının yer vermediği Sayın Genel Başkanımıza tüm Afyonluların bizzat kendisine ulaşmasını sağlamaktır” ifadelerine yer verdi.
  SİYASET    26.05.2018 09:37:42


Şükrü Bakibaba-Özel haber

24 Haziran genel seçimler öncesinde Milletvekili aday listelerinin belli olduğunu ifade eden Gümüş, partilerinden altı adet adayın belli olduğunu ve beşinci sırada yer alan Alper Yağcı’nın görev almak istemediğini belirterek istifa ettiğini ve Yağcı’nın yerine Afyonkarahisar’lı iş adamlarından Adnan Çelik’in getirildiğini belirtti.

ALPER YAĞCI YERİNE ADNAN ÇELİK

Başkan Gümüş sözlerine şu şekilde devam etti: “Bilindiği üzere Milletvekili aday sıralamaları açıklandı ve partimizden altı adet adayımız var. Bu listenin beşinci sırasında yer alan Alper Yağcı, görev almayacağını söyleyerek istifa etti ve bu istifa neticesinde de yerine ilimizin iş adamlarından Adnan Çelik getirilmiştir. Beşinci sıra Milletvekili adayımız Adnan Çelik’tir. Zaten bu adaylarımızın tamamını da 28 Mayıs’ta Anıtpark’ta düzenleyeceğimiz, Genel Başkanımızın da katılacağı mitingde yapılacak aday tanıtımında yer alacaktır” dedi.

“AMACIMIZ, HALKIMIZIN GENEL BAŞKANIMIZA ULAŞMASINI SAĞLAMAK”

Gerçekleştirilecek miting hakkında da açıklamalarda bulunan Erdal Gümüş: “Bu mitingde aday tanıtımından ziyade buradaki esas amacımız, ilk günden itibaren yola çıktığımız zaman söylediğimizde bizim genel amacımız Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmaktır. Bu yolda da hiçbir fedakârlıktan, hiçbir zorluktan yılmadan Allah’ın izni ile emin adımlar ile ilerliyoruz. Bizim şu anda buradaki amacımız da, 28 Mayıs Pazartesi günü saat 12.00’da gerçekleştirilecek olan mitingde meydanları doldurmak, ulusal basının yer vermediği Sayın Genel Başkanımıza tüm Afyonluların bizzat kendisine ulaşmasını sağlamaktır” ifadelerine yer verdi.

“CUMHURBAŞKANI, SİYASETİ KENDİSİ DİZAYN EDİYOR”

Mevcut Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyaset görüşüne de değinen İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Erdal Gümüş: “ Genel Başkanımızın da söylediği gibi, partimizi ulusal basında çıkarmamalarının en büyük nedeni Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın siyaseti de kendisi dizayn ederek, oyunun kurallarını kendisi koyarak, rakibini kendisi seçerek kendisine göre bir antrenman maçına dönüştürmesi. Buradan halkımıza şunları da söylemek istiyorum, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, rakip olarak karşısında kimi görmek istemez ise halkımızın bunu göz önünde bunu bulundurarak o kişiye oy vermesini temenni ediyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.


  SİYASET    26.05.2018 09:37:42

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
16.10.2018
16.10.2018
16.10.2018
OZEL HABERLER