Kategorinin Öne Çıkanları

15

1

Image

“Afyon çok şanslı, ülkücü bir milletvekiline sahip”

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığını ziyaret eden Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Aşkın Dinçer, “Afyonkarahi..

2

Image

“İddialı olmak ayrı, iddiacı olmak ayrı”
Partisinin haftalık değerlendirme toplantısında konuşan İyi Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Doktor Mahmut Koçak, “İddialı olmak ayrı, iddia..

3

Image

“Afyonkarahisar sağlık turizminde başkent olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, TBMM Genel kurulunda Afyonkarahisar ile ilgili olarak bir konuşma yaptı. ..

4

Image

'Af'ta hakkı yanana ikinci şans

SGK İl Müdürü Samet Fidan, “Yapılandırma yapıp da ödeme zorluğu çeken tüm işverenlerimizin yapılandırma için 28 Şubat’a kadar olan yeni zaman dil..

5

Image

Taytak; “Kamp Merkezi, Afyonumuzu tanıtacak”
Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak TBMM Meclis Genel Kurulu’nda dile getirdiği Afyonkarahisar’da Kamp M..

6

Image

Bilgilendirme Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser: ‘İhracat hedeflerimiz çok yüksek’
Ticaret Bakanlığı yetkilileri, Afyonkarahisar’da 15 firmayı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası ile Ticaret Bak..

7

Image

Leblebi ile sigara mücadelesi
Adalet ve Kalkınma Partisi Gençlik Kolları üyeleri vatandaşların sigara paketlerini alarak leblebi dağıttı...

8

Image

“Gençler, siyasette söz sahibi olacak”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ile birlikte 31 Mart yerel seçim..

9

Image

“Koyuncu’ya bütün bakanlıkların kapısı açık”

Emirdağlı vatandaşlarla görüşen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, “Serkan Başkana bütün bakanlıkların kapısı ardına kada..

10

Image

Başkan Çoban’a vefa
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, 31 Mart’ta görev süresi dolacak olan Afyon..

11

Image

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17 Şubat Pazar günü Afyonkarahisar’a geliyor...

12

Image

‘Artık yeter diyoruz’
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Kent Bilimci Fatih Çetinkaya’nın Fatih-Eşrefpaşa bölgesindeki seçim bürosu düzen..

13

Image

‘CUMHUR İTTİFAKI bekamızın teminatıdır’
Yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Türkiye’nin önünü kesmek isteyenlerin, Cumhurbaşka..

14

Image

‘Engellilerin ihtiyaçları karşılanacak’

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek ile Dumlupınar Üniversitesi Engelsiz Hayat Topluluğu arasında “engelsiz kent” için ça..

15

Image

‘Sandıklara sahip çıkacağız’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Emirdağ ilçesi ve Davulga beldesini ziyaret etti...

16

Image

Başkan Çöl, gönüllere giriyor
Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, seçim çalışmaları kapsamında kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül köprüleri kurmaya devam ediyor...

17

Image

‘Projelerimizle Afyon’u uçuracağız’
Afyonkarahisar’ın çehresini değiştirecek birçok projesinin olduğunu belirten AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Zeybek, AFRAY, Millet Bahçeleri, se..

“28 Mayıs’ta halkımız ile buluşacağız” | Gazete3.com.tr
Image

“28 Mayıs’ta halkımız ile buluşacağız”


İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Erdal Gümüş, 28 Mayıs’ta İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Afyonkarahisar’da miting yapacağını söyleyerek, “Bu mitingde Sayın Genel Başkanımız halkımızla buluşacak. 28 Mayıs Pazartesi günü saat 12.00’da gerçekleştirilecek olan mitingde meydanları doldurmak, ulusal basının yer vermediği Sayın Genel Başkanımıza tüm Afyonluların bizzat kendisine ulaşmasını sağlamaktır” ifadelerine yer verdi.
  SİYASET    26.05.2018 09:37:42


Şükrü Bakibaba-Özel haber

24 Haziran genel seçimler öncesinde Milletvekili aday listelerinin belli olduğunu ifade eden Gümüş, partilerinden altı adet adayın belli olduğunu ve beşinci sırada yer alan Alper Yağcı’nın görev almak istemediğini belirterek istifa ettiğini ve Yağcı’nın yerine Afyonkarahisar’lı iş adamlarından Adnan Çelik’in getirildiğini belirtti.

ALPER YAĞCI YERİNE ADNAN ÇELİK

Başkan Gümüş sözlerine şu şekilde devam etti: “Bilindiği üzere Milletvekili aday sıralamaları açıklandı ve partimizden altı adet adayımız var. Bu listenin beşinci sırasında yer alan Alper Yağcı, görev almayacağını söyleyerek istifa etti ve bu istifa neticesinde de yerine ilimizin iş adamlarından Adnan Çelik getirilmiştir. Beşinci sıra Milletvekili adayımız Adnan Çelik’tir. Zaten bu adaylarımızın tamamını da 28 Mayıs’ta Anıtpark’ta düzenleyeceğimiz, Genel Başkanımızın da katılacağı mitingde yapılacak aday tanıtımında yer alacaktır” dedi.

“AMACIMIZ, HALKIMIZIN GENEL BAŞKANIMIZA ULAŞMASINI SAĞLAMAK”

Gerçekleştirilecek miting hakkında da açıklamalarda bulunan Erdal Gümüş: “Bu mitingde aday tanıtımından ziyade buradaki esas amacımız, ilk günden itibaren yola çıktığımız zaman söylediğimizde bizim genel amacımız Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmaktır. Bu yolda da hiçbir fedakârlıktan, hiçbir zorluktan yılmadan Allah’ın izni ile emin adımlar ile ilerliyoruz. Bizim şu anda buradaki amacımız da, 28 Mayıs Pazartesi günü saat 12.00’da gerçekleştirilecek olan mitingde meydanları doldurmak, ulusal basının yer vermediği Sayın Genel Başkanımıza tüm Afyonluların bizzat kendisine ulaşmasını sağlamaktır” ifadelerine yer verdi.

“CUMHURBAŞKANI, SİYASETİ KENDİSİ DİZAYN EDİYOR”

Mevcut Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyaset görüşüne de değinen İyi Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Erdal Gümüş: “ Genel Başkanımızın da söylediği gibi, partimizi ulusal basında çıkarmamalarının en büyük nedeni Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın siyaseti de kendisi dizayn ederek, oyunun kurallarını kendisi koyarak, rakibini kendisi seçerek kendisine göre bir antrenman maçına dönüştürmesi. Buradan halkımıza şunları da söylemek istiyorum, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, rakip olarak karşısında kimi görmek istemez ise halkımızın bunu göz önünde bunu bulundurarak o kişiye oy vermesini temenni ediyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.


  SİYASET    26.05.2018 09:37:42

Yorum Birakabilirsiniz.


İlk Yorum Yazan Siz Olun..
14.02.2019
14.02.2019
14.02.2019
OZEL HABERLER