Goruntulu Haber One Cikanlari

17

1

Image

“En önemli sorun göç ve sığınmacılar”
MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan, “Türkiye göç güzergahında olan bir ülkedir. Türkiye’nin en önemli konu ve sorun başlıklarından birisi de..

2

Image

586 bin araç geçti
Yolların kesişme noktası, Türkiye’nin ön önemli kavşağı olan Afyonkarahisar’dan bayram tatili dolayısıyla 9 Ağustos’ta başlayan araç trafiğinde dönüşl..

3

Image

Afyonkarahisar’da 6.8 deprem olabilir
Afyon Kocatepe Üniversitesi Deprem Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Çağlar Özkaymak, Afyonkarahisar’ın Denizli’ye yakın bölgelerinde bulu..

4

Image

AKܒde kontenjanlar yüzde 90 doldu
Afyon Kocatepe Üniversitesi’ni yeni kazanan öğrencilerin kayıt işlemleri hem E-devlet üzerinden hem de kayıt merkezlerine gelerek başladı. Kayıt merke..

5

Image

Kocaşaban ailesinin mutlu günü
Afyonkarahisar’ın tanınmış iş insanlarından Kocaşaban ailesinden Mustafa Kocaşaban7ın oğlu İhsan Kocaşaban, Yavaş ailesinin kızları Nil Deniz Yavaş il..

6

Image

Rektör Karakaş ameliyat sonrası taburcu oldu
Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Mehmet Karakaş, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde geçirdiği kritik kalp ameliyatı sonrası taburcu e..

7

Image

9 bin metrekarelik arsa alıcısını bekliyor
Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından Afyonkarahisar’da bulunan 9 bin 290 metrekare arsayı 4046 sa..

8

Image

Makam aracı sünnet arabası oldu
CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, makam aracını süsleyerek Afyonkarahisar’da iki sünnet çocuğuna tahsis etti. ..

9

Image

‘Basını önemsiyoruz’
Megabirlik Medya’yı ziyaret eden CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, basının büyük bir güç olduğunu bildiklerini ve önemsediklerini söyledi...

10

Image

‘Başkanımızı turnuvaya bekliyoruz’
6-7-8 Eylül tarihlerinde Cumhurbaşkanlığı himayesinde, "Senin Şehrin Senin Festivalin Afyonkarahisar" sloganıyla düzenlenecek Dünya Motokros Şampiyona..

11

Image

‘Dünyaya uyum sağlayın’
23.Dönem POMEM mezuniyet töreninde konuşan Vali Vekili Mehmet Boztepe, mezun olan öğrencilere, dünyaya uyum sağlamalarını, kimseye zulüm etmemelerini ..

12

Image

Hazırlık maçını Afyon kazandı: 2-0


TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Afjet Afyonspor ile TFF 3.Lig 3.Grup takımlarından Osmaniyespor arasında oynanan hazırlık maçı, mor beya..

13

Image

Ağustos ayı oturumları başladı
İl Genel Meclisi Ağustos ayının ilk toplantısı İl Genel Meclis Toplantı Salonu’nda, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban başkanlığında gerçekleş..

14

Image

Dynobil Oto Ekspertiz’in yeni şubesi açıldı
Merkezi Ankara’da bulunan Dynobil Oto Ekspertiz Firmasının Afyon Bayisi, Afyonkarahisar 2. Küçük Sanayi Sitesi’nde yeni bir şube açtı. ..

15

Image

Voleybolda hedef Play-off
Bu sezon Erkekler Voleybol 1.Ligi’nde mücadele edecek olan Afyon Belediye Yüntaş Voleybol takımının kulüp başkanı ve yönetim kurulu üyeleri yeni sezon..

16

Image

Spor oyunlarına görkemli tanıtım
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın gelenek haline getirdiği ATSO Spor Oyunlarının 14’üncüsü 29 Ağustos’ta, Zafer Haftası’nda başlayacak. Organ..

17

Image

‘Mültecilerin gitmeye niyetleri yok’
İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık basın toplantısında konuşan İYİ Parti İl Başkanı Mehmet İnkaya, Suriyeli mülteciler konusunda y..

23.08.2019
23.08.2019
23.08.2019
OZEL HABERLER