Goruntulu Haber One Cikanlari

17

1

Image

BAŞKAN ADAYI Burhanettin Çoban
AK Parti tarafından İl Genel Meclisi Grup Toplantısı İl Özel İdaresi Binası’nda gerçekleştirildi...

2

Image

‘Ateş böyle yakılır’
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Nevzat Ercan, sessizliğini bozarak CHP’nin eski 2 il başkanlarının yaptığı eleştirilerine cevap verd..

3

Image

‘Afyon büyük yatırımlara kavuşacak’
31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Afyonkarahisar Belediye Başkanlığını kazanan Mehmet Zeybek, mazbatasını alarak görevine başladı...

4

Image

‘Kapıları sonuna kadar açıyoruz’
31 Mart seçimlerinin ardından Afyonkarahisar’da belediye başkanlığını kazanan AK Partili İlçe Belediye Başkanlarını ziyaret eden Orman ve Su İşleri es..

5

Image

‘Afyon’u ilim ve kültür Merkezi yapacağız’
Afyonkarahisar’da katıldığı bir etkinlikte konuşan Orman ve Su İşleri eski Bakanı, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyo..

6

Image

‘YSK’nın kararına saygı duyarız’
31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin kesin olmayan sonuçlarına göre Afyonkarahisar Belediye Başkanı seçilen Mehmet Zeybek, diğer adayların YSK’ya yap..

7

Image

ÖDENEK 629 MİLYON TL
2019 yılının 2.İl Koordinasyon Toplantısı’nda konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar için 2019 yılında yapılacak olan çalışmaları anlatarak, “..

8

Image

Asayiş muhabirlerinden sürpriz
Türk Polis Teşkilatı'nın 174. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Afyonkarahisar’da görev yapan gazeteciler İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız’a bir sürpriz yap..

9

Image

Afjet Afyonspor Teknik Direktörü Yusuf Şimşek: “Sahamızda kaybetmek üzücü”


Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı karşılaşmada rakibine oranla daha üstün bir oyun koymasına rağmen sahadan mağlup ayrılar ..

10

Image

‘Kanser toplumsal bir meseledir’
Ulusal Kanser Haftası nedeniyle Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası 24. Meslek Komitesi (Sigorta İşletmeleri) Koordinasyonunda ATSO Hizmet Binası’n..

11

Image

Çalış görevine başladı
31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’den Taşoluk Belediye Başkanlığı’nı kazanan Hüseyin Çalış, mazbatasını alarak görevine başladı.
..

12

Image

Klasik Müzik Festivali başladı
Afyonkarahisar Valiliği, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Afyonkarahisar Belediyesi, Yapı Kredi Bankası ve NG Afyon Termal Otel’in desteğiyle düzenlenen..

13

Image

Yaralı yılkı atı tedavi ediliyor
Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde bulunan Akdağ eteklerinde vatandaşlar tarafından bulunan 2 haftalık yaralı yılkı atı yavrusu tedavi altına alındı..

14

Image

‘İDDİALI BİR YATIRIM’
Fertillife Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Öğüç’ü ziyaret eden, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Sert..

15

Image

‘Başarılı çalışmalara imza attık’
Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’e veda ziyar..

16

Image

“Mart’ın sonu bahar olsun”
CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, 31 Mart Yerel seçimleri kapsamında oyunu Susuz Atatürk İlköğretim Okulu’nda1302 no’lu sandıkta kullandı...

17

Image

‘Sandıktan ayrılırsanız seçimi kaybederiz’
AK Parti Merkez ilçe Başkanlığı sandık kurulu, asıl, yedek ve müşahitler için eğitim toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan Eroğlu, sandık gözetmenl..

18.04.2019
18.04.2019
18.04.2019
OZEL HABERLER