Goruntulu Haber One Cikanlari

17

1

Image

Taytak kanun teklifi verecek
Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Meclis Genel Kurulunda 24 Kasım Öğretmenler Günü hakkında konuşma yaptı.Taytak, ..

2

Image

‘Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarısınız’
Saadet Partisi İL Başkanlığı heyetinin ziyaretinde konuşan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, siyasi partilerin demokrasinin vazgeçilmez unsu..

3

Image

‘Yemen işgal altında’
Saadet Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Turgut, Yemen’de yaşanan katliamlara bütün dünyanın suspus olduğunu ve gözlerini kaçırdığını ifade e..

4

Image

‘Birlik ve beraberlik içinde olacağız’
AK Parti eski İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutumlu, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçimler öncesi Afyonkarahisar Belediye Başkan aday adaylığı..

5

Image

Afyonspor Serhat Güller ile anlaştı
Teknik Direktör Serhat Gülpınar’dan sonra önceki gün de Teknik Sorumlu Sabahattin Akgül ile yollarını ayıran Afjet Afyonspor’da takımın başına Serhat ..

6

Image

‘Sürpriz adaylarımız var’
CHP il başkanlığında haftalık basın toplantısı düzenlendi...

7

Image

‘En büyük kriterimiz Erdoğan belediyeciliği’
AK Parti haftalık olağan basın toplantısında konuşan İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen 31 Mart seçimleri için aday adayı başvurularının yoğunluktan dolayı ..

8

Image

Atatürk Yol Koşusu’na büyük ilgi
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Atatürk Yol Koşusu, bu yıl 500'e yakın sporcunun katılımıyla gerçekleşti.

<..

9

Image

Saygıyla andık
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 80'inci yıldönümü nedeniyle İlimizde çeşitli etkinlik..

10

Image

‘Afyon ihracatta süper lige çıkacaktır’
ATSO ve TOSYÖV’ün işbirliğinde ATSO’nun ev sahipliğinde düzenlenen “KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destek ve Finans Olanakları” Panelinde konuşan..

11

Image

‘Mermer sektörü kümelenecek’
“KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destek ve Finans Olanakları” başlıklı toplantı ve panel, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştiri..

12

Image

“HAZIRLIKLI OLMALIYIZ”
Kış tedbirleri toplantısında konuşan Vali Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar’ın Türkiye’nin en soğuk illeri arasında yer aldığını söyleyerek, “Türkiye'd..

13

Image

‘Afyonkarahisar Yeşilhisar olacak’
Cumhurbaşkanlığı himayesinde Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından düzenlenen "Fidanlar Fidanlarla Büyüyor” programı kapsamında düzenlenen fidan dikim t..

14

Image

Son kararı ERDOĞAN verecek
AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen haftalık olağan basın toplantısında konuşan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, AK Parti’de Belediye Başka..

15

Image

‘Kazanan Afyonkarahisar olsun’
AK Parti Afyonkarahisar 85.İl Danışma Meclisi Toplantısında konuşan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Mahalli İdareler Seçimlerine tüm teşkilat olar..

16

Image

Kültürel yayınlara yeni halka
Afyonkarahisar Belediyesi'nin katkılarıyla Eğitimci-Yazar Veli Cengiz'in 2014-2018 yılları arasında çeşitli basın kuruluşlarında yazdığı makalelerden ..

17

Image

‘HEDEF ORTAK YATIRIM’
Akrones Termal Otel’de düzenlenen MÜSİAD İstişare Toplantısında konuşan MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ahmet Karakol, MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi..

21.11.2018
21.11.2018
21.11.2018
OZEL HABERLER